۱
توصيه به ديگران
۱
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶
دعای باران/ بخشی از مناجاتنامه ی استاد جعفری
الهی ای آرام بخشِ دل هایِ بی قرار، و ای باز کننده یِ گره هایِ دشوار ، و ای ساقیِ تشنگانِ روزگار، بر ما منّت بگذار و ابرهایِ باران زا را در آسمانِ آبی ات پراکنده بفرما و بارانِ رحمتت را نازل بنما.
دعای باران/ بخشی از مناجاتنامه ی استاد جعفری
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز استاد جعفری جدیدترین سروده خود را با مضمون دعای باران/ بخشی از مناجاتنامه ی ایشان می باشد برای عصر امروز ارسال نموده اند.

ضمن تشکر از ایشان توجه شما را بدان جلب می نماییم:

الهی

ای آرام بخشِ دل هایِ بی قرار، و ای باز کننده یِ گره هایِ دشوار ، و ای ساقیِ تشنگانِ روزگار، بر ما منّت بگذار و ابرهایِ باران زا را در آسمانِ آبی ات پراکنده بفرما و بارانِ رحمتت را نازل بنما و با باران هایِ پیوسته و گسترده ات، فرشی سبز و بهاری، بر کوه ها و کوهپایه ها و مراتع بگستران، و خشکسالی را مرتفع گردان، که زمین سخت تشنه است و یأس و نوميدى بر مردم چيره گشته است و پرندگان و چرندگان از فرطِ تشنگی نالان و گریان اند و همه یِ مخلوقات در انتظارِ رحمتت نشسته اند تا با محبّتت سیراب شوند و بهاران را ببینند و به وجد آیند و شادمانی کنند و به عبادتت بپردازند.

 اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ ارْزُقْنَا مِنْ بَرَکاتِ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ، «إِنَّک عَلی کلِّ شَیءٍ قَدِیرٌ»
 
م جعفری 
کد مطلب : 227108
۱۳۹۶-۱۰-۲۴ ۰۳:۳۲:۱۶
الهی آمین