۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹
این نظام فاسد بزک شدنی نیست
فساد در انتخابات آمريکا آن‌قدر عيان شده که عالی‌ترین انتخابات در نظام سياسي ایالات‌متحده را به افتضاح کشانده است. انتخاباتي که در آن دو نامزد انتخاباتي و دو حزب حمایت‌کننده آن به هیچ‌یک از اصول اخلاقي پايبند نبوده و براي پيروزي به هر روش کثيفي دست زده اند.
این نظام فاسد بزک شدنی نیست
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز فساد در انتخابات آمريکا آن‌قدر عيان شده که عالی‌ترین انتخابات در نظام سياسي ایالات‌متحده را به افتضاح کشانده است. انتخاباتي که در آن دو نامزد انتخاباتي و دو حزب حمایت‌کننده آن به هیچ‌یک از اصول اخلاقي پايبند نبوده و براي پيروزي به هر روش کثيفي دست زده اند.

افتضاح تاريخي یادشده از همان ابتداي جدي شدن رقابت بايدن و ترامپ آشکار شد و به‌صورت گسترده، خود را در مناظرات تلويزيوني اين دو نامزد نمايان ساخت. به‌نحوی‌که برخي از فعالين سياسي آمريکايي آرزو کردند کاش کسي در جهان اين مناظره را نديده باشد.!

طرفين، پيش از آغاز رأی‌گیری، خود را پيروز انتخابات معرفي کرده و رسماً اعلام کردند که حاضر به شکست نخواهند بود.!

برخي از منسوبين به دو نامزد، حتي از اعلام جنگ عليه رقيب سخن گفتند و رقيب را به فساد و عدم صلاحيت متهم نمودند.

بداخلاقي‌هاي سياسي در انتخابات آمريکا به پيش از انتخابات و فضاي رقابت‌هاي انتخاباتي باقي نماند، بلکه با فرارسيدن روز انتخابات به اوج خود رسيد. اتهام تقلب‌هاي گسترده از همان روز انتخابات از طرف ستاد انتخاباتي بايدن و ترامپ عليه رقيب اعلام شد و درگيري‌ها ميان هواداران طرفين به پاي صندوق‌هاي رأی کشيده شد. حضور افراد مسلح از مردم عادی در پاي صندوق‌هاي رأی، نا امني را در روز انتخابات افزايش داده بود.

 پس از اعلام تدريجي نتايج آرا نيز شاهد هجمه‌هاي سنگين طرفين رقابت انتخاباتي بوديم. ترامپ که همه‌چیز را ازدست‌رفته مي‌بيند، در اين روزها رقيب خود را به تقلب سازمان‌یافته گسترده متهم کرده است که حتي براي پيروزي، به رأی مردگان متوسل گرديده و آرای زيادي را معدوم کرده است.

اعتراضات به شمارش آرا، آن‌قدر بالا گرفت که در برخي ايالات، هواداران ترامپ شعار توقف شمارش آرا را سر دادند و با پليس درگير شدند.
جنگ بر سر قدرت همچنان ادامه دارد و در روزهاي آتي شاهد تداوم اين رويارويي و مفتضح شدن بيشتر دموکراسي غربي خواهيم بود.

نکته پایانی:
حقيقت و ماهيت پليد غرب و آنچه تحت عنوان مفاهيم پرطمطراقي چون حقوق بشر و دموکراسي و آزادي و ... تزئين گرديده، خيلي وقت است که براي اهل نظر و بسياري از مردمان مظلوم و مستضعف جهان آشکار شده است. البته مافياي رسانه‌اي نظام سلطه همواره تلاش نموده تا اذهان عمومي را فريب داده و با اغواگري، اجازه ندهد تا نسل جديد اين سرزمين‌ها نسبت به ماهيت دشمنان خود آگاهي يابد.

در برابر اين خط تحريف بايد هوشمند بود و رفتار خبیثانه غربگرایان داخلی را که تلاش در بزک کردن غرب و دموکراتهای آمریکایی و گره زدن سرنوشت کشور و ملت خودرا به سیاستهای چنین نظام فاسدی دارند، آگاهانه تحلیل کرد و فریب این اغواگری های شیطانی را نخورد.

#آمریکا  #غرب
#اصلاح_طلبان
#غرب_گرایان

#تلنگر_سیاسی _نورالدین قدیمی
کد مطلب : 290108
۱۳۹۹-۰۸-۲۴ ۱۲:۳۹:۵۳
نه. اتفاقی که شما دوست دارید نمی افتد و هرگز بیش از درگیریهای ماجرای جورج فلوید نخواهد شد. اراده ماسونها و جریان جهانی سازی بر حذف ترامپ به هر قیمت ممکن - حتی رسوایی تقلب علنی-است و هیچ قدرتی هم مانع آن نخواهد شد. مطمئن باشید نظام قضایی آمریکا اجازه ندارد کوچکترین وقعی به اعتراضات و شکایات ترامپ بنهد. اگر ترامپ بیشتر از این لجاجت کند جان خود را هم از دست خواهد داد.
اما یادتان باشید این همان ترامپ خادم صدیق اسراییل است که فقط به جرم مخالفت با جهانی سازی اینطور حذف می شود. تکلیف ایران که مشخص است. بیچاره احمقهایی که به بایدن امید بسته اند.