توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۳
بهترین عکس برای رویِ تاقچه!
کسیکه باید مداوم در بین مردم باشد و از طریق گفتگو مردم را دلگرم و امیدوار کند و راه چاره ای برای معیشت مردم بیندیشد حدود هشت ماه است که خود را در محل کار قرنطینه نموده و بسیاری از امور کشور را رها نموده است اگر چه بی تدبیری هم در کارهای او نهفته است.
بهترین عکس برای رویِ تاقچه!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز عملکرد ۷ساله آقای روحانی نشان داده که مثل عکس روی طاقچه است که فقط می توان عکس او را دید که نه حرف می زند و نه می شنود و نه می توان روی او حساب کرد شما او را می بینید اما او شما را نمی بیند چون هیچگونه اقدام مثبتی در این چند ساله در خصوص بهبود اقتصاد کشور صورت نداده است و حضور او همانند عکس روی طاقچه است!

زیرا؛ کسی که باید مداوم در بین مردم باشد و از طریق گفتگو مردم را دلگرم و امیدوار کند و راه چاره ای برای معیشت مردم بیندیشد حدود هشت ماه است که خود را در محل کار قرنطینه نموده و بسیاری از امور کشور را رها نموده است اگر چه بی تدبیری و بی عرضگی هم در کارهای او نهفته است.

همچنین راحت طلبی و امید عجیب به غرب و اشرافیگری هم از مشخصه این فرد می باشد. ضمن اینکه مسئولینی که در سفرهای استانی با مردم ارتباط برقرار کرده و از نزدیک مشکلات را بررسی می نمایند را بی عقل خطاب می کند و خود را دارای عقل؟ 
 
کرونا فرصت مناسبی شد تا جناب روحانی از پاسخگوئی به وضعیت اسفبار اقتصادی که بوجود آورده بویژه بر باد دادن ۱۸ میلیارد دلار ارز و۶۰ تن طلا و سکه در ظرف چند روز؛ فرار کند و افکار عمومی را سرگرم مسائل حاشیه ای نماید و با تقلیل مسئولیت خود فعلا نقش سخنگوی دولت و ستاد کرونا را ایفا نماید!

رئیس جمهور مملکت که مسئولیت سنگینی بردوش اوست آنقدر تنزل مقام پیدا کرده که در جلسات رسمی و منظر عمومی فقط به اعلام ساعات کار در زمان کرونا؛ زدنِ ماسک در محافل عمومی؛ اعلام مبلغ جریمه در صورت عدم استفاده از ماسک، و موضوعات اینچنینی می پردازد.

و متاسفانه بخشی از ملت ایران؛ بر اثر لجاجت؛ غفلت؛ بی تدبیری و دلخوری از بخشی از نظام وی را به قیمت چندین برابر بازار؛ انتخاب کردند و حالا بعد از ۷ سال فهمیده اند که چه کلاه گشادی برسرشان رفته است.

بنابر این: حواسمان باید جمع شود که برای سال آینده از این قماش و جریان فکری لیبرال و ناکارامد و نالایق و خلاف واقع گوی غرب گدا بر مردم ایران مسلط نشوند.

۲۰ مهر ماه ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 288714