توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۲
ادعای جدید نتانیاهو علیه ایران
بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز یک‌شنبه در نشست مشترک با اعضای کابینه خود گفت: در طول دو سال گذشته منطقه خاورمیانه در هرج و مرج مطلق قرار داشته است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز،نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: اسراییل تلاش‌های ایران برای ایجاد جبهه جدید در بلندی‌های جولان را ناکام گذاشته است.

به نوشته روزنامه اورشلیم پست، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز یک‌شنبه در نشست مشترک با اعضای کابینه خود گفت: در طول دو سال گذشته منطقه خاورمیانه در هرج و مرج مطلق قرار داشته است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این نشست مدعی شد که بسیاری در منطقه شامل لبنان در جنوب، ‌ایران در بلندی‌های جولان و حماس تلاش کرده‌اند تا مرزهای اراضی اشغالی را هدف قرار دهند اما اسراییل بدون استثناء با آن‌ها مقابله کرده است.

نتانیاهو هم‌چنین مدعی شد: اسراییل تلاش‌های ایران و حزب الله برای ایجاد جبهه‌ای جدید در بلندی‌های جولان را ناکام گذاشته است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی این ادعاها را علیه ایران مطرح می‌کند که این رژیم خود سال‌هاست علاوه بر حضور غیرقانونی در فلسطین حملاتی را علیه مردم بی‌دفاع این کشور انجام داده و هیچ‌گاه برای این اقدامات خود مسوول دانسته نشده است.

ایران همواره این حملات را محکوم کرده است و رژیم صهیونیستی را عامل بی‌ثباتی در منطقه می‌داند.
کد مطلب : 117713