۱
توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶
من هم دیگر اهانت نمی کنم
پس از تذکر امام خامنه ای به عدم اهانت به اشخاص و سران قوا و رئیس جمهوری یکی از موارد عدم اهانت از سوی رئیس جمهور به منتقدین خود نیز مورد توجه محافل قرار گرفت و ضمن در خواست از همه برای اطاعت از اوامر مولایمان و عدم اهانت به اشخاص و مسئولان و سران قوا، مطالبی هم به جناب روحانی تذکر داده شد که ایشان هم همین فرمایشات را نصب العین خود قرار داده و از اهانت به منتقدین خویش خودداری نمایند.
من هم دیگر اهانت نمی کنم
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پس از تذکر امام خامنه ای به عدم اهانت به اشخاص و سران قوا و رئیس جمهوری یکی از موارد عدم اهانت از سوی رئیس جمهور به منتقدین خود نیز مورد توجه محافل قرار گرفت و ضمن در خواست از همه برای اطاعت از اوامر مولایمان و عدم اهانت به اشخاص و مسئولان و سران قوا، مطالبی هم به جناب روحانی تذکر داده شد که ایشان هم همین فرمایشات را نصب العین خود قرار داده و از اهانت به منتقدین خویش خودداری نمایند.

مطلب زیر نیز به همین موضوع اشاره دارد و از زبان جناب روحانی آورده شده است که نظر شما را بدان جلب می نماییم:

از این ببعد سعی خواهم کرد که نصایح و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قراردهم.

پس حالا که قرار شد مردم و منتقدین به سران قوا؛ ازجمله اینجانب احترام گذاشته و هتک حرمت نکنند من هم از این ببعد؛ دلسوزان و منتقدین به دولت را با الفاظ ولقبِ؛ بی عقل؛ دزد؛ جیب بُر؛ لبو فروش؛ بی سواد؛ عصر حجری؛ ترسو؛ لرزان؛ بُز دل؛ لات سرکوچه؛ کاسبِ تحریم؛ برو به جهنم و دهها مورد دیگر خطاب نخواهم کرد.  

اگر چه معلوم شد که تحریمها برگشته و برجام هیچ خاصیتی جز فرصت سوزی و اعتماد نابجا به دشمن و از دست دادن توان و عدم استفاده از ظرفیت ملی و تحقیر ملت ایران چیز دیگری بدنبال نداشته است و به اقرار آقایان طیب نیا؛ ظریف؛ عراقچی؛ سیف؛ صالحی و چندین مسئول دولتی دیگر، برجام فقط روی کاغذ بوده و حاصل صفر داشته و اعتماد به امضاء جان کری بوده است.

همچنین خط قرمزها هم در مواجهه با دشمن رعایت نشده و در یک جمله عدم توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و عدم رعایت سه اصل؛ عزت؛ مصلحت و حکمت قانون اساسی در مواجهه با دشمن بوده و بی پاسخ ماندن صدها سئوال مردم در خصوص نتیجه برجام که جز بی تدبیری و محاسبه غلط و اعتماد نابجا به دشمن و بر باد دادن ثروت ملی چیز دیگری نبوده است!

۵  آبانماه  ۹۹ فرهادنیاد
کد مطلب : 289345
دلسوز
Finland
۱۳۹۹-۰۸-۰۶ ۱۸:۵۷:۵۰
سلام
ان شاء الله امیدواریم.
هرچند نزدیک هشت سال از سرمایه مملکت و عمر جوانان از بین رفت وروزگاری که قابل بازگشت نیست، هدر رفت.ولی هنوز امیدواریم، که اتحاد وانسجام ملت لاقل حفظ شود.
خداوندا شر اشرار را به خودشان بازگردان.