۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۷
اهانت به ساحت ائمه(س) در وزارت ورزش دولت تدبیر تمامی ندارد!
برنامه ریزان این فدراسیون می توانستند بازی تراکتور و ذوب آهن را هم مثل مسابقه دربی در روز یکشنبه برگزار نمایند و هیچ اتفاق خاصی هم در این زمینه روی نمی داد ولی ظاهرا دستهایی در کار است تا به ساحت مادر ائمه حضرت فاطمه زهرا علیها السلام اهانت صورت پذیرد و متاسفانه وزارت ورزش هم فقط نظاره گر این بی شرمی می باشد.
اهانت به ساحت ائمه(س) در وزارت ورزش دولت تدبیر تمامی ندارد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز در روز شهادت ام الائمه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها فدراسیون فوتبال در اقدامی اهانت بار به ساحت قدسی ائمه هدی سلام الله علیهما مسابقه فوتبال برگزار می نماید.

بنا بر این گزارش در حالیکه ایران اسلامی عزادار شهادت دردانه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها می باشد فدراسیون فوتبال در اقدامی قابل تامل مردم را به کف و صوت و هله هله دعوت می نماید.

به گزارش خبرنگار ما بنا بر اعلام برنامه مسابقات هفته 21 لیگ برتر ایران روز شنبه که مصادف با شهادت زهرای اطهر علیها السلام می باشد مسابقه ای راس ساعت 15 بین دو تیم تراکتور و ذوب آهن در تبریز برگزار می گردد که تماشاچیان بسیاری برای دیدن آن به استادیوم می روند.



به گزارش عصر امروز این قبیل اقدامات فدراسیون فوتبال دولت تدبیر و امید در طول سالهای گذشته بارها تکرار شده است و اهانت به ساحت خاندان اهل بیت علیهم السلام در این فدراسیون ظاهرا با برنامه ریزی خاصی صورت می پذیرد.

آنچه که مشخص است این است که برنامه ریزان این فدراسیون می توانستند بازی تراکتور و ذوب آهن را هم مثل مسابقه دربی در روز یکشنبه برگزار نمایند و هیچ اتفاق خاصی هم در این زمینه روی نمی داد ولی ظاهرا دستهایی در کار است تا به ساحت مادر ائمه حضرت فاطمه زهرا علیها السلام اهانت صورت پذیرد و متاسفانه وزارت ورزش هم فقط نظاره گر این بی شرمی می باشد.
کد مطلب : 189544
جلیلی انقلابی
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۲:۰۴:۱۳
هرکه با ال علی در افتاد، ورافتاد. هرکس به مادر ائمه حضرت زهرا سلام اللّه اهانت کرد خیلی زود جوابشم گرفت.!