توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹
توصیه رابطه غیر شرعی توسط بی بی سی به ایرانیان!
شبکه دولتی بی بی سی انگلیس در مطلبی تحت عنوان " سکس 'غیرعادی'، خوب؟ بد؟ زشت؟ " به ترویج رابطه غیر شرعی زنان متاهل با دیگران پرداخته و سعی کرده این عمل را یک هنجار عاطفی برای لذت بردن از زندگی عنوان نماید.
توصیه رابطه غیر شرعی توسط بی بی سی به ایرانیان!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز شبکه دولتی بی بی سی انگلیس در مطلبی تحت عنوان " سکس 'غیرعادی'، خوب؟ بد؟ زشت؟ " به ترویج رابطه غیر شرعی زنان متاهل با دیگران پرداخته و سعی کرده این عمل را یک هنجار عاطفی برای لذت بردن از زندگی عنوان نماید.

بنا بر این گزارش برخی از عبارات این مطلب که با اقتباس از فرهنگ منحط غربی برای بی حیا کردن جامعه اسلامی بکار برده شده است را ملاحظه نماید:

**هر کاری که در سکس موجب رضایت و ارضای دو طرف بشود، موجب آزار دیگران نشود و مشکل قانونی ایجاد نکند، مجاز است.
**تقریباً نیمی از زنان هم تخیلات جنسی "غیرمعمول" دارند و بیش از یک سوم ...
**آن چه باید انحراف تلقی شود بسیار نادر است زیرا کسانی که از سکس غیرمعمول لذت می‌برند و مشکلی برای خود و دیگران ایجاد نمی‌کنند را نباید منحرف نامید. !!!
**نظر یک سکس درمانگر را در تهران در این باره جویا شدم. او گفت: وقتی بین زوجین توافقی در باره هر گونه رابطه جنسی وجود داشته باشد تا وقتی هر دو از این رابطه حتی اگر غیرمعمول به نظر بیاید راضی هستند مشکلی وجود ندارد.!؟؟

به گزارش عصر امروز شبکه های معاند این روزها تمام برنامه های خود را برای از هم پاشیدن کانون خانواده و بی حیا کردن عفت جامعه بکار گرفته اند و برخی از فراریان معاند و اصلاح طلب همچون مسیح نژاد و معاون دوران ریاست جمهوری خاتمی نیز از مشوقین این برنامه ها هستند.
کد مطلب : 212330