توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶
لبیک ملت انقلابی ایران به رهبر انقلاب و مراجع معظم تقلید در روز قدس
اهالی مساجد، طلاب حوزه های علمیه و سایر اقشار مردم پیرو توصیه های حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، مقام معظم رهبری، امسال گسترده تر از همیشه به دعوت مراجع معظم تقلید لبیک گفته و در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.
لبیک ملت انقلابی ایران به رهبر انقلاب و مراجع معظم تقلید در روز قدس
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز آیت الله «سید رضا حسینی مازندرانی» در گفت و گویی با بیان اینکه پیروزی جریان مقاومت در جبهه های مختلف به ویژه سوریه و عراق، و همچنین کسب موفقیت های مستمر از سوی نیروهای انقلابی در یمن و بحرین، حساسیت راهپیمایی روز قدس امسال را چند برابر کرده است، یادآور شد: ملت ایران امسال نیز همزمان با سایر ملت های آزادی خواه و عدالت طلب جهان در این راهپیمایی مهم شرکت می کنند و به همگان نشان می دهند مشکلات اقتصادی موجب نمی شود به وظیفه دینی، انسانی و ملی خود عمل نکنند.
 
تولیت حوزه علمیه امام حسین(ع) شهر ری با اشاره به اقدام مذبوحانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، گفت: این اقدام غیر قانونی آمریکا، به دلیل حمایت های معنوی نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جریان مقاومت و کسب موفقیت های بسیار علیه رژیم منحوس، جعلی و آدم کش اسرائیل است. البته ملت ایران به ویژه استادان و طلاب حوزه های علمیه با حضور در همایش ها و تجمعات مختلف، حمایت خود از نیروهای جان برکف و ولایی سپاه را نشان داده اند.
 
این استاد اخلاق حوزه علمیه افزود: روحانیون و طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور در همین راستا با شکوه بیشتری نسبت به سال های پیش، امسال نیز در کنار مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند تا جواب محکمی به یاوه گویی های استکبار جهانی بدهند.
 
حسینی مازندرانی با اشاره به آیه ۱۴۴ سوره مبارکه بقره (تغییر قبله مسلمانان از مسجد الاقصی به مسجدالحرام) اظهار کرد: مسجدالاقصی، نخستین قبله مسلمانان و بنای محترمی برای پیروان ادیان ابراهیمی است و دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی نمی توانند هویت دینی آن را تغییر دهند. در واقع تا مفهوم شهادت و ایثار در میان ما زنده است، حتی یک وجب از خاک سرزمین های اسلامی به دست دشمنان نخواهد افتاد.
 
حسینی مازندرانی با بیان اینکه روز قدس تدبیر مدبرانه حضرت امام خمینی(ره) برای حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین بود، گفت: اهالی مساجد، طلاب حوزه های علمیه و سایر اقشار مردم پیرو توصیه های حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، مقام معظم رهبری، امسال گسترده تر از همیشه به دعوت مراجع معظم تقلید لبیک گفته و در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.
 
این استاد اخلاق حوزه علمیه با اشاره به کلام حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر نابود شدن رژیم منحوس صهیونیستی با ریختن یک سطل آب از سوی مسلمانان جهان و همچنین تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی طی 25 سال آینده، بیان کرد: مسلمانان سراسر جهان با وحدت و در سایه عمل به آیه «واعتصمو بحبل الله جمیعا و لاتفرقو» (سوره آل عمران، آیه ۱۰۳)، اسرائیل را از صفحه روزگار محو کنند.
کد مطلب : 261633