توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳
جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا
ایران در پنجمین روز از بازی‌های پاراآسیایی تاکنون ۹8 مدال به دست آورده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سومین روز از بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ به پنجمین روز خود رسید و ایران اکنون صاحب 39 طلا، 31 نقره و 31 برنز شده است.


* جدول مدالی بازیهای پارااسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (ساعت ۱۵:50):

 
رده کشور طلا نقره برنز مجموع
۱ چین 129 64 48 241
۲ کره جنوبی ۴۳ 37 ۳۴ 114
۳ ایران 38 30 30 98
۴ ژاپن 30 48 52 130
۵ ازبکستان ۲۸ 17 15 60
۶ اندونزی 24 33 38 95
۷ تایلند 18 25 35 78
۸ مالزی 12 ۱۸ ۱۸ 48
۹ هند ۷ 16 24 47
۱۰ هنگ‌کنگ ۶ ۱۰ ۱۹ ۳۵

 
* اسامی مدال آوران کاروان ورزشی ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا

 
طلا

 
۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)

 
۲- عرفان سیفی‌پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)

 
۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)

 
۵ - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۶- شاهین ایزدیار (شنا)

 
۷- امیر جعفری (وزنه برداری)

 
۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)

 
۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)

 
۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)

 
۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)

 
۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)

 
۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

 
۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

 
۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

 
۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)

 
۲۳- وحید نوری (جودو)

 
۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )

 
۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)

 
۲۶- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)

 
۲۸- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)

 
۳۰- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
۳۱- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۳۲- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰ متر)

 
۳۳- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)

 
۳۴- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)

 
۳۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۳۶- تیم ملی والیبال نشسته مردان

 
37- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
38- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)

 
39- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
نقره

 
۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
۲ - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)

 
۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

 
۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

 
۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)

 
۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)

 
۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)

 
۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

 
۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)

 
۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

 
۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)

 
۲۲- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)

 
۲۳- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

 
۲۴- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)

 
۲۵- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

 
۲۶- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

 
۲۷- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۲۸- نقره تیمی جودوی نابینایان و کم‌بینایان

 
۲۹- شاهین ایزدیار (شنا/ ۴۰۰ متر آزاد)

 
30- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 400متر)

 
31- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
برنز

 
۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)

 
۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

 
۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)

 
۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۶- میثم بنی‌طباء (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)

 
۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 
۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)

 
۱۲- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)

 
۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

 
۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)

 
۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

 
۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

 
۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

 
۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان

 
۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)

 
۲۴- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۴۰۰متر)

 
۲۵- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

 
۲۶- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۱۰۰ متر)

 
۲۷- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ ۱۰۰ متر)

 
۲۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

 
۲۹- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی ۴۰۰متر)

 
30-  ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

 
31- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)
مرجع : ایسنا
کد مطلب : 244461
شما کدامیک را در نوسانات شدید ارز مقصر می دانید؟
دولت اصلاح طلب روحانی
طمع مردم