توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۷
پرسپولیس - پورعلی گنجی/ گران، اما جذاب
شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس در صدد جذب مرتضی پورعلی گنجی است، اما این موضوع شایعه‌ای بیش نیست.
پرسپولیس - پورعلی گنجی/ گران، اما جذاب
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروزن، مرتضی پورعلی گنجی مدافع ۲۷ ساله سابق باشگاه السد قطر و یوپن بلژیک که سابقه بازی در نفت تهران را دارد، در نقل و انتقالات زمستانی با عقد قراردادی ۳ و نیم ساله به العربی پیوست و تاکنون عملکرد خوبی در این تیم داشته است.

 
برانکو در سالیان گذشته همیشه علاقه داشت تا مدافع مازندرانی تیم ملی، پرسپولیسی شود. اما پس از حضور خلیل زاده  و عملکرد خوب  این بازیکن در جمع سرخپوشان پایتخت، حضور پورعلی منتفی شد و اکنون نیز که خبر‌هایی مبنی بر پرسپولیسی شدن او به گوش می‌رسد، شایعه‌ای بیش نیست.

 
البته اگر پورعلی گنجی که علاقه زیادی دارد به پرسپولیس دارد، بخواهد شاگرد برانکو ایوانکوویچ شود، انتقال گران، اما جذابی خواهد بود، زیرا او سال دیگر با باشگاه قطری قرارداد دارد و باید با پرداخت هزینه ای رضایت نامه خود را دریافت کند.

 
سرمربی کروات سرخپوشان هنوز فهرست نقل و انتقالات را در اختیار مدیران باشگاه قرار نداده و تمرکزش روی بازی با السد و سپاهان اصفهان است، اما خط دفاعی این تیم متشکل از سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، محسن ربیع خواه و مهدی شیری عملکرد خوبی در این فصل داشتند و قرار است در لیگ نوزدهم، محمد انصاری و حسین ماهینی نیز به این جمع اضافه شوند.

 
به هرحال حضور پورعلی گنجی در پرسپولیس شایعه است و این موضوع واقعیت ندارد.
کد مطلب : 260760