توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
هنجارشکنان مرکبِ خوبی برای سیاستمداران!
برخی دانشجو نماها ابراز وجود خود را در مبارزه با اندیشه جمهوری اسلامی جستجو می کنند. منتهی این احمقها نمی دانند که آنچه در عمل حاکم است اندیشه انقلاب اسلامی نیست و اتفاقا همان سیاسیونی که آنها را خط می دهند خودشان عامل شرایط حاضر هستند.
هنجارشکنان مرکبِ خوبی برای سیاستمداران!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یکی از خوانندگان عصر امروز در خصوص تجمع غیر قانونی تعداد اندکی از دانشجو نماها هنجار شکن که با پاره شدن عکس اسوه مقاومت مردم ایران سردار سلیمانی همراه شده است متنی را برای ما ارسال کرده است که در زیر مشاهده می نمایید:

قابل ذکر است که دیدگاههای منتشره لزوما مورد تایید ما نیست اما برای انعکاس نظر مخاطبان تقدیم می گردد.

دانشگاه یعنی محل جمع شدن دانشجوها. برخی از این دانشجو نماها هم معمولا یک فردی ناراحت و افسرده که دنبال بهانه ای برای بیرون ریختن همه ناراحتی هایش از تحصیل و دوری از خانواده و فشار جنسی و.. است می باشند. راحت ترین راه بیرون ریختن این خشم هم علیه نظام و ایدئولوژی حاکم است.

برخی از این دانشجونماها همیشه و در همه جای دنیا ضد حاکمیت و کشور هستند و همه مشکلات خود را از چشم او می بینند پس به طور خلاصه سیاست راه فراری برای این قبیل از دانشجویان می باشد که عقده خودشان را خالی کنند و به این بهانه چند دقیقه ای تحصیل و امتحان و درس را - که از آنها بیزار می باشند- فراموش کنند.

حالا هم طبعا باید ابراز وجود خود را در مبارزه با اندیشه جمهوری اسلامی جستجو کنند. منتهی این احمقها نمی دانند که آنچه در عمل حاکم است اندیشه انقلاب اسلامی نیست و اتفاقا همان سیاسیونی که آنها را خط می دهند خودشان عامل شرایط حاضر هستند.لهذا می بینید که این عناصر خود باخته تحت عنوان دانشجو "مرکبِ" خوبی برای سواری سیاستمداران می باشند دیروز میرحسین موسوی را عامل دیوارکشی می داند و امروز قهرمان آزادی! خلاصه عقل درستی درکار نیست. مهم تخلیه است.

لذا کشورهای غربی می دانند که کار درست گسترش سکس و پارتی در میان این قبیل دانشجونماها می باشد تا به این وسیله خشم آنها را تخلیه کنند و دنبال بوی فرند و گرل فرند بیفتند تا مبادا فیلشان هوای هندوستان سیاست کند!؟

اما در ایران عجالتا خیلی ها به این خشم دانشجونماها احتیاج دارند. مخصوصا اینکه ایدئولوژی حاکم هم مخالف روابط نامشروع است و این حضرات سیاسیون با زبان بی زبانی می گویند اگر به ما سواری دهید ما برایتان معیارهای غربی می آوریم! پس حسابی بین این دانشجونماها طرفدار دارند.

منتهی کمی بعد همینها که فارغ التحصیل شدند و دیدند دنیای واقعی چقدر با فانتزی های دانشجویی متفاوت است کلا سیاست را فراموش می کنند. از این روی خیلی روی این تظاهرات های دانشجونماهاحساب نکنید. به قول حجاریان جنبش دانشجویی حرف مفت است! تنها حرف راستی که در عمرش زد. دانشجوهای عزیز از آنچه نوشتم بدشان نیاید. خودشان هم می دانند که عین حقیقت است.
کد مطلب : 275665