توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴
مردم از انقلاب و نظام خسته هستند؟
هدف نهایی اینها از این فضاسازی، سوق دادن نظام به تسلیم در مقابل امریکا و به رسمیت شناختن اسراییل است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حسین قاسمی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: در سال‌ها و ماههای اخیر برخی مسولین و مدیران، تعدادی از افراد و گروههای سیاسی و برخی رسانه های داخلی و خارجی ، با دادن اطلاعات کذب و یا گزینش شده و غیر دقیق، این مساله را دامن زدند که مردم از انقلاب و نظام خسته هستند و از نظام و انقلاب عبور کرده اند.

 
هدف نهایی اینها از این فضاسازی، سوق دادن نظام به تسلیم در مقابل امریکا و به رسمیت شناختن اسراییل است.

 
اما تشییع و بدرقه شهید سلیمانی و حضور در مراسماتی که به همین منظور در شهرها وروستاهای مختلف کشور برگزار شد، بازی این جریان را به هم ریخت.

 
سالها و ماهها تلاش کردند دل نظام راخالی کنند، تا بتوانند تسلیم را به نظام تحمیل کنند.

 
تشییع حاج قاسم نشان داد که سیاست های منطقه ای جمهوری اسلامی که نماد آن یک «پاسدار انقلابی » بود ، مورد حمایت مردم است. 

 
پاسداری که خود و نیروی قدس و سیاست های منطقه ای آن از ۸۸ تا ۹۸ کانون حمله برخی جریان های داخلی و امریکایی ها و صهیونیست ها بود.

 
از شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران سال ۱۳۸۸ تا شعارهای آبان ۹۸ ، صدها مصاحبه و یادداشت علیه سیاست های منطقه ای ایران، حملات سنگین رسانه های خارجی به سپاه قدس و سردار سلیمانی ، حملات ترامپ و پمپئو و...همگی سردار سلیمانی و سپاه قدس و سیاست های منطقه ای را هدف گرفته بود. 

 
این تشییع نشان داد که مردم علیرغم انتقادات، گلایه ها و حتی اعتراضات از نظام عبور نکرده اند و کماکان دارای پیوندهای قوی با نظام و یک فرمانده سپاهی کارامد و تراز انقلاب هستند.

 
شکرانه این حضور مردم، انجام اصلاحات و نوسازی در دستگاههای مدیریتی کشور است.

 
مردم نشان دادند پای کار نظام و انقلاب و مدیران کارامدانقلابی هستند، حالا نوبت مسولین نظام است که نشان دهند پای کار مردم و انقلاب هستند.
کد مطلب : 276024