توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱
کابینه ای عجیب!؟
اشتباه نکنید اعضای این کابینه آقایان و خانمها از مدیران اجرائی ارشد نظام هستند که بیش از ۸۵ درصد اختیارات و امکانات و بودجه و قدرت کشور دست اینهاست و این افراد برای ۸۰ میلیون ایرانی تصمیم می گیرند.
کابینه ای عجیب!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اشتباه نکنید اعضای این کابینه آقایان و خانمها از مدیران اجرائی ارشد نظام هستند که بیش از ۸۵ درصد اختیارات و امکانات و بودجه و قدرت کشور دست اینهاست و این افراد برای ۸۰ میلیون ایرانی تصمیم می گیرند.

اگر یک بررسی اجمالی داشته باشیم تعداد قابل توجهی از بستگان و منصوبین برخی از اینها که برسر سفره این نظام بوده و هستند الان بعنوان مفسد اقتصادی و سیاسی و جاسوس دشمن؛ در زندان؛ یا اعدام و یا از کشور گریخته اند.

بعنوان نمونه؛ 

۱- حسین فریدون؛ با ۵ سال حبس و پرداخت ۳۱ میلیارد تومان به بیت المال (با جُرمهای فراوان)

۲- مهدی جهانگیری برادر معاون اول؛ در حال تکمیل پرونده و اجراء محاکمه

۳- هادی رضوی؛ داماد وزیر کار به اتهام سوء استفاده ارز دولتی ورانت و اختلاس

۴- شبنم نعمت زاده دختر وزیر صمت، به اتهام اختلاس و خیانت و سوء استفاده از ارز دولتی برای واردات تجهیزات پزشکی

۵- معصومه ابتکار؛ یکی ازصحنه گردانان فتنه ۷۸ در کوی دانشگاه و حامی فتنه ۸۸ که واردات بنزین از خارج توسط همسر ایشان به تعطیلی پالایشگاه اراک انجامید و در خصوص تولید خودرو هیبریدی توسط یک دانشمند ایرانی مخالفت کرده.

و برخی نیز با بی کفایتی ضربه های مهلکی به نظام سیاسی و اقتصادی زدند به نمونه های زیر توجه نمایید:

1- شریعتمداری بعلت بی کفایتی در وزارت صمت در استیضاح قرار گرفت اما با خیانت مجلس دهم وزیر کار شد.

2- زنگنه، وزیر نفت که با حذف کارت سوخت و قرادادهای ذلیلانه نفتی با امارات و چند کشور غربی خسارات بی شماری به اقتصاد زده ضمن اینکه تعدادی نماینده اخراجی و افراد حزبی در هیئت مدیره ها و شرکتهای نفتی بکار گرفته شدند و موضوعات محرمانه دیگر.

3- عباس آخوندی؛ بی لیاقت و بی کفایتی که مردم فقیر را از مسکن مهر محروم و یا معطل کرد و ضمن تدبیر غلط و عمدی در افزایش مسکن، ضربه مهلکی به مردم فقیر وارد ساخت و همین آدم سه بار از مجلس اصلاح طلبان رای اعتماد گرفت و با قلدری هم استعفاء داد.

4- نجفی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان گردشگری؛ رئیس تیم اقتصادی دولت و سپس شهردار تهران و بعد هم ...

5- خانم مولا وردی؛ معاون رئیس جمهور که بحث فیمینیسم و با عقاید غربی فروپاشی خانواده ها را اشاعه می دهد و....

و دهها مورد دیگر که فرصت بیان نبوده و خودداری می گردد.

نکته بسیار مهم و نتیجه: اصلا بفرض اینکه امام نبوده و انقلاب نشده و۲۳۰ هزار شهید هم ندادیم اما بعنوان یک فرد ملی که فقط خاک وطن را دوست داریم سزاوار است چنین افرادی را انتخاب نماییم تا بر ملت ایران مدیریت کرده و حاکم برسرنوشت مردم باشند.

آیا ما با انتخاب این افراد خود زنی نکرده و خود را ذلیل ننموده ایم واقعا دفاع از اینها حماقت نیست مگر آدم عاقل هر حرف حقی را سیاسی می بیند.

ادامه دارد...

شهریور  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 287509