۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۶
فرار از واقعیتها توسط دولت روحانی!
دولت روحانی همه چیز را به گردن تحریمها؛ زلزله؛ سیل؛ دولت پنهان فرضی؛ عدم فروش نفت و کرونا انداخته است در حالیکه در تبلیغات انتخابات ۸۰ درصد مشکلات کشور را سوء مدیریت گذشته و ۲۰درصد را به تحریمها حواله می داد! و برای بدست آوردن رای مردم؛ وعده حل مشکلات اقتصادی آنها را در یکصد روز داده بود.
فرار از واقعیتها توسط دولت روحانی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دولت روحانی همه چیز را به گردن تحریمها؛ زلزله؛ سیل؛ دولت پنهان فرضی؛ عدم فروش نفت و کرونا انداخته است در حالیکه در تبلیغات انتخابات ۸۰ درصد مشکلات کشور را سوء مدیریت گذشته و ۲۰درصد را به تحریمها حواله می داد! و برای بدست آوردن رای مردم؛ وعده حل مشکلات اقتصادی آنها را در یکصد روز داده بود و با نمایش کلید قلابی و قسم جلاله مردم را فریب داده و از فرمول ماکیاول استفاده نموده است و لذا سه مشخصه غیر اخلاقی و غیر عُرفی و غیر شرعی وجود دارد و بصورت مستمر هم تکرارمی کند.

لطفا دقت کنید:

۱- وفای بعهد ندارد؛ آنچه که وعده داده و می گوید پایبند نبوده و حاضر به دلجوئی و عذرخواهی از مردم نمی باشد و متاسفانه همکاران و اطرافیان او هم مثل خودش هستند که اغلب سابقه اطلاعاتی داشته و اکثرا عضو احزاب خائن دوم خردادی و بعضا عضو ستاد میر حسین موسوی درسال ۸۸ بوده اند.

۲- امانتدار نیست؛ یکی از اصول امانت داری حفظ کرامت و آبرو و عزت مردم ایران است. عدم استفاده صحیح و بهینه از نیروهای شایسته و دلسوز و متخصص و هزاران نیروی انسانی سالم و به سخره گرفتن منتقدین انقلابی و دانشمند و عدم بهره گیری از ثروت کشور و برباد دادن دارائیهای مردم بویژه طلا و ارز؛ و عدم نظارت بر مدیران فاسد و نفوذی از جفای دولت به مردم است روحانی ضمن عدم تعهد به قسم جلاله؛ به منشور امام و رهبری و شهداء و درخواست ملت ایران که بهره مندی ازحداقلهای زندگی و حقوق شهروندی است وفادار نبوده و در   امانتداری خود؛ سهل انگاری کرده است.

۳- در بسیاری از سخنرانیها ایشان در حالت خیالی و از روی عدم بصیرت برای توجیه عملکرد غلط و غیر منطقی خود حتی تاریخ و سیره پیامبر و ائمه معصومین علیهم السلام را نیز تحریف و تفسیر به رای می کند و تشکیک در دین و حکومت دینی را برای بهره برداری سیاسی مستمسک و دست آویز خود قرار می دهد.

بنابراین: با توضیحات داده شده ایشان متهم فرار از واقعیات است؛ یکروز پشت برجام؛ روزی دیگر پشت زلزله، و روزی پشت سیل؛ و حالا پشت کرونا پنهان شده و از پاسخگویی شفاف و صادقانه به مردم نیز گریزان و هراسان می باشد. امید آن می رود مجلس یازدهم که باتلاش و خون دل خوردن دلسوزان کشور؛ شکل گرفته؛ یک اقدام مردانه و انقلابی نموده و ایشان را برای تمام موضوعات فوق به حساب کشیده و برای همیشه این بدعت خطرناکی که روحانی در کشور گذاشته است را ریشه کن نمایند.

۱۱ تیر ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 284485
۱۳۹۹-۰۴-۱۶ ۱۱:۵۳:۰۵
انگاره هنوز کلید پیدا نشده