توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۷
کاسه لیسی (قسمت دوم)
باعث تاسف است که کاسه لیسی برای بعضی افراد جاهل و غافل و بعضاً خائن؛ در این کشور نهادینه شده است. چه فرقی دارد که رئیس جمهور آمریکا چه کسی باشد؟ مگر ترامپ شروع کرده که بایدن بخواهد آنرا تمام کند؟
کاسه لیسی (قسمت دوم)
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز باعث تاسف است که کاسه لیسی برای بعضی افراد جاهل و غافل و بعضاً خائن؛ در این کشور نهادینه شده است.
چه فرقی دارد که رئیس جمهور آمریکا چه کسی باشد؟ مگر ترامپ شروع کرده که بایدن بخواهد آنرا تمام کند؟

قطعاً، ترامپ برادرِ شُغاله و بایدن هم برادرِ سگِ زرد؛ حضرت آقا فرمودند: هر کسی رئیس جمهور آمریکا بشود در اهداف و استراتژی جمهوری اسلامی تغییری نخواهد کرد و در هفته دولت هم به رئیس جمهور فرمودند: (نباید حل مشکل اقتصادی کشور را به نتیجه انتخابات آینده آمریکا گِره زد.)

و لذا باید توجه داشته باشیم حداقل ۴۱ سال است که: هرکسی رئیس جمهور آمریکا می شود، مقابله و براندازی جمهوری اسلامی را در دستور کار خود قرار می دهد و فرقی نمی کند که از حزب دمکرات باشد یا جمهوری خواه؛ راهبرد یکی است.

امروز کاسه لیسان چنان خوشحالند که سرابِ گشایش را نمی توانند تشخیص داده و تحلیل کنند. و در کوچه پس کوچه های نادانی پرسه می زنند. متاسفانه در بعضی مسئولین دولتی و اصلاح طلبان و روزنامه های زنجیره ای؛ غربگرایی و کاسه لیسی نهادینه شده است.

امروز اگر کسی آنهم؛ در مقامات عالی کشور نداند که آمریکا شیطان بزرگ و دشمن واقعی اسلام و مردم ایران است قطعا از حداقلِ عقل؛ و بصیرت سیاسی برخوردار نیست چون مقابله با اسلام و روحانیت شیعه؛ حداقل از سال ۳۲ در این کشور کلید خورده است بویژه اینکه جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی هم مزید بر علت شده است.

امروز هزاران حاج قاسم سلیمانی در کشور وجود دارند که اکثر مردم، هنوز یک بار هم اسم آنها را نشنیده اند و بصورت گمنام و بی ادعاء در مراکز حساس و اثر گذار کشور مواظب انقلاب و مردم هستند.

البته قاعده روزگار؛ اینگونه است که شهرت آنان؛ بعد از شهادتشان تجلی پیدا خواهد کرد و لذا این مدیران سیاسیِ چهارساله حکمِ مستاجر را دارند و اجباراً باید بروند و اثری ازآنها نخواهد ماند. و آنهائی که ماندگار هستند حاج قاسمها و از جنس او هستند که پای ولایت و انقلاب ایستاده و خواهند ایستاد و هزاران رئیس جمهور آمریکا را به اندازه یک بندِ پوتین یک بسیجی ارزشی قائل نمی شوند.

پس بفرموده حضرت آقا: باید به قدرت و ظرفیت داخلی تکیه کرد و از این خیل عظیم جوانان با غیرت و جان برکف نباید غفلت کرد و امثال جوبایدن و ترامپ خوراک قبر خواهند شد و جمهوری اسلامی همچنان ماندگار خواهد بود.

پس: چابلوسی و کاسی لیسی رئیس جمهور های آمریکا؛ دردی از این ملت دوا نخواهد کرد اگرچه کاسه لیسان بزودی رسوا وقبل از مُردن؛ خواهند مُرد.

۲۱  آبانماه ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 290055