توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
اعتدال یعنی این/ مدال برای جاسوس، زندان برای جانباز!
جناب آقای روحانی باید این روز را در تاریخ دولت خود ثبت و ضبط کند تا همه بدانند که مدافعین راستین انقلاب از دولت وی حکم زندان گرفتند و جواسیس مدال افتخار!
اعتدال یعنی این/ مدال برای جاسوس، زندان برای جانباز!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دولت اعتدالی اصلاحاتی حسن روحانی پس از 5 سال شدیدترین اهانتها به منتقدین خود، اینبار با حکمی قضایی یک جانباز دفاع مقدس را به زندان می اندازد.

بنا بر این گزارش در حالی خبر محکومیت جانباز دفاع مقدس دکتر حسن عباسی به زندان روز گذشته در مطبوعات دست به دست می شد که کارنامه رنگین! دولت اعتدالی روحانی این فقره را هم به خود دید تا پس از مزین شدن مدال به جواسیس تیم هسته ای، جانبازی را نیز روانه زندان بنماید.به گزارش خبرنگار ما اهانتهای دولت تمام اعتدالی اصلاحاتی به منتقدان در حالی هیچگاه تمامی ندارد که قرار بود این دولت مروج اخلاق، مدارا، اعتدال و تحمل منتقدان باشد اما نه هیچگاه این موارد برای دولت محقق نشد که این دولت با تمام اهانتهای خود به منتقدین آنها را به جهنمی که حواله می داد محکوم کرد تا زندان، تهدیدی جدید برای منتقدان و ساکت کردن آنها در این بلوای اقتصادی مردم باشد.به گزارش عصر امروز جناب آقای روحانی باید این روز را در تاریخ دولت خود ثبت و ضبط کند تا همه بدانند که مدافعین راستین انقلاب از دولت وی حکم زندان گرفتند و جواسیس مدال افتخار!
کد مطلب : 244678