۲
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶
جسارت عیسی کلانتری معاون نفوذی و خائن دولت اصلاح طلب روحانی به ساحت امام عظیم الشان ما
عیسی کلانتری معاون خائن و نفوذی دولت روحانی و از بانیان حزب اشرافی کارگزاران سازندگی در تازه ترین اظهارات خود جسارت را به بالاترین سطح رسانده و امام راحل را فرزند ناخلف آمریکا خطاب کرده است؟!
جسارت عیسی کلانتری معاون نفوذی و خائن دولت اصلاح طلب روحانی به ساحت امام عظیم الشان ما
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز عیسی کلانتری معاون خائن و نفوذی دولت روحانی و از بانیان حزب اشرافی کارگزاران سازندگی در تازه ترین اظهارات خود جسارت را به بالاترین سطح رسانده و امام راحل را فرزند ناخلف آمریکا خطاب کرده است؟!

بنا بر این گزارش این اظهارات گستاخانه و یاوه سرایی یک مسئول در تیم دولت روحانی علیه انقلاب، امام و شهدا اولین باری نیست که در این دولت لیبرال و اصلاح طلب عنوان می شود ولی بیان این مواضع مشکوک آنهم در اوج وخامت اقتصادی و معیشت مردم که بواسطه این دولت بی عرضه و پیر و زوال دررفته بیان شده است نشان از این دارد که دولتیان قصد دارند شهر را چنان شلوغ نمایند که حواس مردم را از مشکلات پرت نمایند تا بار دیگر و به قول سخیف خودشان با روی کار آمدن بایدن برجامی دیگر و جام زهری دیگر به خورد ملت و نظام بدهند.

به گزارش خبرنگار ما اظهارات این عنصر بی لیاقت و نفوذی دولت روحانی نشان از این دارد که وی قطعا نه بویی از امام(ره) برده است و نه بویی از انقلاب و نه بویی از شهادت که اگر چنین بود و با نام برادر شهیدش در این انقلاب به اینجا رسیده است چنین بی حرمتی و گستاخی به بنیانگذار انقلاب نمی کرد.

و مگر می شود کسی که در آمریکا تحصیل و زندگی کرده است بتواند خود را وقف مردم و انقلاب نماید و هرگز نمی توان از کسی که در بهبوحه انقلاب و سالهای دفاع مقدس در آغوش آمریکا و با پول این مردم به تحصیل و عشق و حال مشغول بوده است غیر از این نیز توقع و انتظاری دیگر داشت!؟

اما این اخطاری است به دولت اصلاح طلب روحانی تا تکلیف خود را با این مدیر خائن و نفوذی مشخص نماید و وی را بلافاصله از ریاست سازمان محیط زیست خلع نماید و الا آنان که در ۱۷ دیماه ۵۶ و در پی یادداشت اهانت آمیز به ساحت حضرت امام خمینی(ره) روزنامه اطلاعات بدستور ساواک را تحمل نکرده و قیام قم و تبریز و یزد و اهواز را بوجود آوردند آماده اند تا خود این یاوه گوی خائن را به سزای عمل ننگینش برسانند.

به گزارش عصر امروز و اما تاسف دو چندان ما از کسانی است که از پول امام و نام امام(ره) استفاده می کنند و قرار است در مقابل جسارت و تحریف امام بزرگوار ما بایستند اما با شنیدن این جملات هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهند و نشان دادند که مرکز حفظ و نشر آثار امام راحل به یک خانه تکانی گسترده از صدر تا ذیل احتیاج دارد و باید آنجا به دست کسانی بیفتد که واقعا مبارزه با تحریف امام(ره) دغدغه آنان است!
کد مطلب : 290677
عبدالله رحمانی
۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۰۱:۳۷:۲۹
لعنت خدا بر حنجره هایی که از حقد و کینه نهفته در دل منافقانه شان بر امام مهربانی ها و امام پاکی ها اهانت میکنند
ریس جهمور سریعا این منافق را باید از مسئولیت دولتی عزل کند و بابت اهانتش مجازات گردد
 
۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۲۲:۰۹:۳۰
این آقای کلانتری چه گفته ایبن آدم که خیلی عاقل بود الاندچه شده، الان حسین فریدون با آن همه اختلاس ول شد ویا علی مطهری با آن همه دروغ ول شد
 
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند