توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۴
پشیمانی اصلاح طلبان از انقلاب علیه شاه!
محسن سازگارا از فعالین اصلاح طلب فراری، در گفتگویی با تقاطع با ابراز پشیمانی از انقلاب اسلامی در سال 57 کینه این جریان به آرمانهای امام(ره) و شهدا را برملا کرد.
پشیمانی اصلاح طلبان از انقلاب علیه شاه!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اصلاح طلبان ضد انقلاب در سالروز پیروز انقلاب اسلامی و در زمانی که به اعتراف همه خبرگزاریهای خارجی حضور مردم در جشن پیروزی انقلاب چشمگیر بود از انقلابی بودن پشیمان شدند!

بنا بر این گزارش محسن سازگارا از فعالین اصلاح طلب فراری، در گفتگویی با تقاطع با ابراز پشیمانی از انقلاب اسلامی در سال 57 کینه این جریان به آرمانهای امام(ره) و شهدا را برملا کرد.به گزارش خبرنگار ما، این رویگردانی از انقلاب توسط اصلاح طلبان خارج از کشور در حالی روی داده است که صفحات اصلاح طلبان داخلی نیز عمدتا بدون توجه به ایام پیروزی انقلاب و اشاره به این رویداد سپری شده است و انگار از نگاه این جماعت ماه بهمن کاملا فراموش شده است!؟

به گزارش عصر امروز پیش از این نیز برخی دیگر از اصلاح طلبان از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران ابراز ندامت و پشیمانی کرده بودند که نشان می دهد در سالهای اخیر سیر عدول از مواضع انقلابی و پیوستن به صف معاندین نظام در این جریان پیشرفت داشته است!؟
کد مطلب : 189814