۱
توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲
پزشکیان: مگر لاریجانی کیست؟
نایب رئیس مجلس گفت: تصور می‌کنم، تا زمانی که اینگونه انتخابات داریم، قطعا مجلس همین شکل خواهد بود ولی اگر انتخابات استانی باشد دیدگاه بازتر شده و افراد استانی‌تر و بلندتر فکر می‌کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، مسعود پزشکیان بعد از ظهر امروز در زمان ثبت‌نام برای مجلس یازدهم در جمع خبرنگاران در فرمانداری تبریز اظهار کرد: برنامه‌ای برای ریاست قوه مقننه و نبود آقای لاریجانی ندارم.

 
وی با تاکید بر اینکه باید انتخابات استانی می‌بود، تصریح کرد: اگر انتخابات به صورت استانی باشد بهتر است و اگر احزابی باشد که بیشتر می‌توان جلوتر رفت ولی متاسفانه نه احزاب داریم و نه انتخابات را استانی می‌کنیم و این منجر می‌شود تا هر کسی برای شهرستان خود تلاش کند و اعتبار تکه تکه شود. 

 
مگر لاریجانی کیست؟

 
وی در رابطه با نبود آقای لاریجانی گفت: اینکه در مجلس یازدهم لاریجانی نیست، موضوع مهمی نیست زیرا مگر لاریجانی چی بود که اگر نباشد چیزی فرق کند و البته این شامل حال همه ما هم می‌شود زیرا این افراد نیستند که اثرگذارند بلکه رفتار و عملکرد آنهاست که اثر دارد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 273414
۱۳۹۸-۰۹-۱۵ ۲۲:۴۳:۲۰
به نظرپ تمام نماینده های سابق باید از صحنه خارج شوند ونماینده دوره دهم یک قرون برای مردم کار نکردند وهمه باید بروند به خصوص علی مطهنری که سر بار مملکت شده