توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
شهرداری نجفی و عمیق شدن شکاف در میان اصلاح طلبان!
انتخاب نجفی به عنوان شهردار تهران و تحمیل نظر کارگزاران به اصلاح طلبان با واکنش گسترده ی این طیف مواجه شده است که بازتابهای گوناگونی را نیز در برداشته است.
شهرداری نجفی و عمیق شدن شکاف در میان اصلاح طلبان!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز انتخاب نجفی به عنوان شهردار تهران و تحمیل نظر کارگزاران به اصلاح طلبان با واکنش گسترده ی این طیف مواجه شده است که بازتابهای گوناگونی را نیز در برداشته است.

بنا بر این گزارش در میان انتقاد اکثر اصلاح طلبان به انتخاب نجفی با قلب مریضش برای شهرداری کلانشهر تهران احمد پورنجاتی با نوشتن متنی از عدم معرفی و انتخاب افراد کارآمدتر گلایه کرده است.

وی در مطلبش آورده است که: " من با شهردار شدن جناب دکتر نجفی عزیز، مخالفتی ندارم اما برایم این پرسش، بی پاسخ مانده است که چرا در میان گزینه های مورد بررسی اعضای جدید شورای شهر، نام امثال «محسن صفایی فراهانی» مطرح نشد؟!"به گزارش عصر امروز هر چند کارگزاران با ترفند توانست مهره خود را بر مسند شهرداری تهران بنشاند اما برخی از آنان از جمله اعضای خانواده هاشمی رفسنجانی هنوز هم از این انتخاب راضی به نظر نمی آیند! زیرا آنها انتظار داشتند حتما محسن هاشمی بر مسند شهرداری تکیه بزند که این اتفاق در سخنان فائزه هاشمی کاملا مشهود است.
کد مطلب : 213014