۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۲
سنگ پای قزوین!؟
بزرگترها و قدیمی ها همیشه یک ضرب المَثَل داشتند و می گفتند: رو که نیست، سنگِ پایِ قزوینه؛ ظاهراً سنگ پای قزوین یک خاصیتی دارد و هر چه بیشتر استفاده شود زِبرتَر می شود!
سنگ پای قزوین!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز بزرگترها و قدیمی ها همیشه یک ضرب المَثَل داشتند و می گفتند: رو که نیست، سنگِ پایِ قزوینه؛ ظاهراً سنگ پای قزوین یک خاصیتی دارد و هر چه بیشتر استفاده شود زِبرتَر می شود!

واقعاً در این چند ساله گذشته بویژه در برخی مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس دروغ و فساد به وضوح دیده می شود ضمن اینکه هیچ خدمتی نمی کنند؛ برعکس آنقدر پُر رو هستند که با گستاخی از کم کاری و اشتباه و بعضاً خیانت خود دفاع هم می کنند و بعبارت ساده و خودمانی؛ رُویشان سنگِ پایِ قزوین است.

چگونه مسئولین دولتی از صدر تا ذیل؛ به ویژه در زمان انتخابات آنهمه وعده گشایش زندگی مردم را دادند اما طی ۷ سال؛ قیمت مسکن؛ خورو؛ طلا؛ ارز؛ حبوبات و مایحتاج عمومی مردم به چند صددرصدی افزایش یافته و تورم پنجاه درصدی را هم گذرانده است و خَم به اَبرو نیاورده و باز هم از رو نمی روند و بابی شرمی تمام؛ در مقابل مردم حاضر شده و از خدمات نداشته خود؛ سخن می گویند.

خیلی مهم: آقای روحانی و جهانگیری از روز اول به مردم خلاف واقع گفتند و برای رای آوردن؛ مردم را فریب دادند و بعدا با وقاحت تمام اظهار داشتند که کشور را از تَهِ درّه نجات دادند و طی ۸۰ ساله گذشته دولت بی نظیری را دارند.

اینهمه فساد و دزدی و خیانت به مردم؛ و محروم کردن مردم از حداقلهای زندگی حاصل سیاست غلط و بی لیاقتی دولت و تبانی با برخی از نمایندگان مجلس بوده است و خیلی عجیب است که آقایان دارند می بینند که مردم مظلوم؛ بر اثر مشکلات اقتصادی و فقر در حال دست و پا زدن هستند اما باز هم می آیند و از رونق اقتصادی و دستاوردهای نداشته خود صحبت می کنند.

واقعاً؛ رو که نیست؛ سنگ پای قزوینه!؟

۳۱ اردیبهشت ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 282523
Australia
۱۳۹۹-۰۳-۰۴ ۱۰:۱۲:۵۳
احسنت بر تو چه خوب گفتی گوهر گفتی خدا حفظت کند