توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵
دست دروغگوها بدجوری رو شد!
تمام تلاش معاندان جمهوری اسلامی ایران علیه نظام اسلامی در خصوص شرایط بد بازداشتگاه اوین با بازدید سفرای خارجی برملا گردید.
دست دروغگوها بدجوری رو شد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز تمام تلاش معاندان جمهوری اسلامی ایران علیه نظام اسلامی در خصوص شرایط بد بازداشتگاه اوین با بازدید سفرای خارجی برملا گردید.

بنا بر این گزارش ابتکار قوه قضائیه در این اقدام صدای افراد معاند و رسانه های دروغگو را درآورده و شوک شدیدی به آنها وارد ساخته که برخی با سکوت و برخی با مواضع انفعالی هنوز در بهت به سر می برند.

به گزارش خبرنگار ما دویچه وله فارسی در مطلبی تحت عنوان انتقاد دو زندانی زن اوین از بازدید سفرای خارجی از این زندان نوشت: " آتنا دائمی و گلرخ ایرایی از سفرای خارجی خواستند تا "در خوش‌نمایی‌ها از وضعیت زندان و زندانیان" با مقامات ایران شریک نشوند. آنها گفته‌اند که زندانیان از برگزاری این دیدار بی‌خبر بوده‌اند و با سفرا دیداری نداشته‌اند. "


 
این شبکه که مواضع برخی دیگر از معاندین و اپوزیسیون همچون شیرین عبادی و "کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران" را نیز انعکاس داده بود در ادامه به نقل از آتنا و گلرخ آورده بود که: " این دو زندانی سیاسی از سفرای خارجی بازدیدکننده از اوین خواسته‌اند که "در خوش‌نمایی‌ها از وضعیت زندان و زندانیان" با مقامات ایران شریک نشوند و برای به دست آوردن تصویری حقیقی خود به صورت سرزده از زندان‌های ایران بازدید کنند. "

به گزارش عصر امروز این واکنش شتاب آلود و سخنان بی محتوا از آنجا که این سفرا خود کاملا وضع زندان را از نزدیک مشاهده کرده و فضا و امکانات آن را دیده اند هیچوقت نمی تواند دروغهای این افراد را در خصوص وضع زندان توجیه نماید و فقط نشان داد که تمام سیاه نمایی های این فتنه گران برای گرفتن ماهی از آب گل آلود است و لاغیر.
کد مطلب : 209128