توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
نمایندگان مجلس؛ جاده لغزنده است!
نمایندگان مجلس یازدهم باید بدانند که: جاده لغزنده است و اگر به وظائف و روحیه انقلابی و تعهدات به مردم بی توجهی کنند سرنوشتی همانند نمایندگان مجلس دهم خواهند داشت و در نزد مردم منفور خواهند گردید.
نمایندگان مجلس؛ جاده لغزنده است!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اگر چه در انتخابات دوم اسفند ۹۸ مجلس؛ مشارکت مردمی نسبت به دوره قبل کمتر بود اما نتیجه آن؛ اکثریت مجلس بدست نیروهای انقلابی و قویِ جوان افتاد و با توصیفاتی که رهبر معظم انقلاب فرمودند و با وعده هائی که نمایندگان محترم بویژه رئیس محترم مجلس دادند، بارقه امید درمردم زنده شد .

اما نمایندگان مجلس یازدهم باید بدانند که: جاده لغزنده است و اگر به وظائف و روحیه انقلابی و تعهدات به مردم بی توجهی کنند سرنوشتی همانند نمایندگان مجلس دهم خواهند داشت و در نزد مردم منفور خواهند گردید.

و لذا اگر این مجلس بتواند با برنامه ها و نظارت قوی و رسیدگی به معیشت و الویت مردم اهتمام ورزد؛ قطعاً دردوره بعدی هم محبوب و مورد اعتماد مردم قرار خواهند گرفت البته نکات قانونی و اخلاقی و مهم را رهبر معظم انقلاب فرمودند و از جایگاه امامت گفتنی هارا گفتند.

و لذا این فرصت چهار ساله می تواند کارنامه قبولی در نزد مردم و خداوند متعال را به ارمغان بیاورد در نتیجه مجلسی که توسط خناسان و اصلاح طلبان و سیاست بازان فرصت طلب از راس امور سقوط کرده بود با تلاش نمایندگان دلسوز و انقلابی به راس امور برگردد تا مرکز قدرت جمهوری اسلامی احیاء و در جایگاه مهم خود قرار بگیرد.

بنابراین؛ پشتوانه و توصیف و حمایت رهبری و اعتماد مردم؛ بالاترین سرمایه ای است که می تواند آبروی مضاعفی برای کشور به همراه داشته باشد ضمن اینکه عملکرد انقلابی و متعهدانه و صادقانه مجلس یازدهم می تواند در این فرصت باقیمانده؛ زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوانِ انقلابی و حزب اللهی؛ در سال ۱۴۰۰ فراهم سازد ‌و کشور را از شر لیبرالها نجات دهد. ان شاء الله

۲۰ مرداد  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 286123
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند