توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲
آش شور بی تدبیری های دولت/
اصلاح طلبان برای محیط زیست هم اعتراض می کنند!
بی تدبیری های دولت اعتدال در امور مملکت داری آنقدر شور شده است که علوه بر اقتصاد و سیاست دیگر حتی در محیط زیست هم داد اصلاح طلبان را درآورده است!
اصلاح طلبان برای محیط زیست هم اعتراض می کنند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز بی تدبیری های دولت اعتدال در امور مملکت داری آنقدر شور شده است که علوه بر اقتصاد و سیاست دیگر حتی در محیط زیست هم داد اصلاح طلبان را درآورده است!

بنا بر این گزارش دولتی که قرار بود با تدابیرش مردم را نجات بدهد این روزها و بعد از گزارشی از اقدامات 100 روزه اش که دیگر حتی رسانه های حامی آنها هم، آن را دروغ می خوانند کارش بجایی رسیده است که در محیط زست هم آه و ناله دوستان و هم حزبی هایش را به آسمان بلند کرده است.

به گزارش خبرنگار ما در این خصوص احمد پورنجاتی در مطلبی در صفحه فیس بوکش تحت عنوان "هر سال دریغ از پریشب!" با کنایه و انتقاد شدید از سیاست های ضد محیط زیستی دولت روحانی و کلانتری چنین نوشته است که: " سازمانی که متولی جلوگیری از هر عامل و فعالیت زیان رسان به محیط زیست است اما گر و گر با احداث پروژه هایی موافقت کرده که همواره با انتقاد جدی کارشناسان محیط زیست مواجه بوده  تنها چند نمونه را نام می برم. برای آگاهی بیشتربه روزنامه مراجعه کنید.  موافقت با : 
احداث « پتروشیمی در میانکاله و رودسر»،
«طرح انتقال آب ونک به رفسنجان» 
 «محصولات تراریخته» 
جالب است که به نوشته ی روزنامه ی همشهری، برخی از این طرح ها حتی در دولت های پیشین به دلیل مخالفت بدنه کارشناسی محیط زیست و انتقاد شدید کارشناسان و فشار رسانه ها، مسکوت مانده بود.
علی برکت الله..."به گزارش عصر امروز با این فرمانی که اصلاح طلبان در پیش گرفته اند چیزی نمانده که مبتکر ما "تَکرار" می کنیم ضمن عذرخواهی بگوید اصلا قصد و نیتش روحانی نبوده بلکه برای حمایت از روحانی از وی سوء استفاده ابزاری شده است!؟
کد مطلب : 223375
شما کدامیک را در نوسانات شدید ارز مقصر می دانید؟
دولت اصلاح طلب روحانی
طمع مردم