توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۱
آقای مطهری این افکار بچه گانه شایسته نایب رییس مجلس نیست!
آقای مطهری اگر به کشور همسایه نگاهی بیندازید متوجه می شوید که یک کودتای چند ساعته چندین هزار قربانی از طرفدارانش گرفت و هنوز هم رجال آن کشور دست از سر مخالفین خود برنمی دارند آنوقت شما چگونه انتظار دارید منافقینی که 8 ماه کشور را به آشوب کشیدند و افراد زیادی را با دروغ بزرگ خود به خاک و خون کشیدند و عزت یک نظام را لکه دار کردند به همین سادگی رها گردند!
آقای مطهری این افکار بچه گانه شایسته نایب رییس مجلس نیست!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز علی مطهری نایب رییس مجلس هنوز نتوانسته است بر افکار بچه گانه خود فائق آید و نشان داده است در قواره یک سیاست مدار ناب و حرفه ای نیست.

بنا بر این گزارش درحالیکه چند مهره سبزی در تشییع جنازه مرحوم هاشمی شعارهایی را سردادند مطهری چنان ذوق زده شده است که باز فکر بچه گانه رفع حصر را بر زبان جاری کرده است.

به گزارش خبرنگار ما این سخنان تکراری و نخ نما شده مهره سوخته اصلاح طلبان، درحالی مجددا تکرار شده است که وی بدون توجه به اینکه آیا منافقین محصور مگر از افعال و اعمال خود پشیمان شده اند و از ملت و نظام عذرخواهی کرده اند که باز مطهری به اظهارات تکراری روی آورده است.

مگر می شود یک مجرم منافق از اقدامات خویش پشیمان و نادم نشده باشد و هنوز مجازات خود را تحمل نکرده باشد و آزاد و رها گردد!

مطمئنان لطف نظام شامل آنها شده است که تا حالا در قید حیات هستند و الا به کشور همسایه اگر نگاهی بیندازید متوجه می شوید که یک کودتای چند ساعته چند ده هزار قربانی از طرفدارانش گرفت و هنوز هم رجال آن کشور دست از سر مخالفین خود برنمی دارند آنوقت شما چگونه انتظار دارید منافقینی که 8 ماه کشور را به آشوب کشیدند و افراد زیادی را با دروغ بزرگ خود به خاک و خون کشیدند و عزت یک نظام را لکه دار کردند به همین سادگی رها گردند!

لذا خوب است یکی زنگ بیدار شدن وی را به صدا درآورد و این آقازاده را از خواب غفلت بیدار کند (البته اگر خود را به خواب نزده باشد) تا بیش از این آبروی سیاست و مجلس و پست نایب رییسی مجلس را نبرد!
کد مطلب : 186359