توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰
ماجرای فیلم منتشره تیراندازی با سلاح در خرم‌آباد چیست؟
جزئیات فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی در خیابان‌های شهر خرم‌آباد تشریح شد.
ماجرای فیلم منتشره تیراندازی با سلاح در خرم‌آباد چیست؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حبیب‌الله خجسته‌پور، در رابطه با فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی در خیابان‌های خرم‌آباد اظهارداشت: این فیلم تیراندازی مربوط به آذر ماه سال گذشته بوده که در خرم‌آباد اتفاق افتاده است.
 
وی افزود: در همان زمان عوامل این تیراندازی شناسایی و برخورد لازم با آن‌ها انجام گرفت اما اکنون با  توجه به پخش فیلم و اینکه چهره خوبی را از شهر و استان ما معرفی نکرده‌اند مجدد این افراد دستگیر شده‌اند تا علت ضبط و پخش این فیلم معلوم شود.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان به دستگیری عاملان این ماجرا اشاره کرد و گفت: با منتشرکنندگان این فیلم برخورد می‌شود.
 
سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان نیز در واکنش به فیلم منتشرشده مبنی بر حضور آزادانه اوباش در خیابانی در خرم‌آباد و تیراندازی با سلاح‌های جنگی اظهار داشت: فیلم منتشره در فضای مجازی که عنوان شده بود در درگیری در خرم‌آباد ضبط شده است، صحت ندارد و فیلم مربوط به تیراندازی در یک عروسی به‌عنوان یک شادی محلی است.
 
وی افزود: البته پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله دستور قضایی جهت جلب متهمان صادر و نهایتاً چهار نفر در این رابطه دستگیر شدند.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان عنوان کرد: اتهام دستگیرشدگان اخلال در نظم عمومی از طریق تیراندازی، تخریب اموال عموم، حمل غیرمجاز اسلحه و ایجاد رعب و وحشت بوده و پرونده این افراد در یکی از شعبات بازپرسی در حال رسیدگی است.
 
وی بیان کرد: بنابراین عنوان درگیری خیابانی در خرم‌آباد اصلاً صحت ندارد و دستگاه قضایی در مقابل هرگونه مزاحمت و سلب آسایش مردم با اقتدار خواهد ایستاد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 233680