توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۶
موذی ها دست بردار نیستند!
امروز اگر کسانی همنوا با استکبار جهانی، ساز بی حجابی و عبور از مرزهای شرعی را کوک کرده اند قطعا دربدرانه مشغول نقش آفرینی در پازل صهیونیست جهانی هستند، تا جامعه متدین ایران اسلامی را بواسطه بوالهوسی هایشان چندپاره کنند
موذی ها دست بردار نیستند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بعد از اینکه، ظرف چند روز گذشته دیده بان بصیر انقلاب درباره برخورد با پدیده حرام اجتماعی مثل بی حجابی قاطع فرمودند که این وظیفه حکومت اسلامی است و نباید از آن غافل شد؛ خیلی از کسانی که قبلا نسبت به مسئله برخورد، تشکیک می کردند و درباره رهاسازی حجاب تئوری پردازی می کردند پی به اشتباه خود برده و ماست حرف های سست خود را کیسه کردند.
 
اما موذی ها و نفوذی ها گویا دست بردار نبوده و همچنان پاشنه آشیل سخن پراکنی هایشان بر حمایت از ولنگاری و اوباش گری در جامعه می چرخد. فردی که در پرونده کاری اش از دروغ پراکنی های بزرگ تا حمایت از فاحشه خارج نشین و ترویج تفکرات فمینیستی و ارتباط با جواسیس را دارد در حرف های یامفت جدیدش از مخالفتش با برخورد با پدیده ولنگاری و بی حجابی پرده برداشته و در یک تهدید ضمنی گفته که حرف های من خیلی صریح تر و بی پرواتر است اما به خاطر انتصابم به دولت از این وقیحانه تر حرف نمی زنم!!
 
خب! وقتی دولتی، وزیرش در فرودگاه های غربی، دبَه بدست، آواره چند قطره بنزین می شود و همپیمانان فتح الفتوح کذایی، هر روز لگد تازه ای حواله روح و جسم برجام می کنند و یکسره مشغول قطعنامه هوا کردن هستند، رکود هم در این میان هر روز جلوه تازه ای در تعطیلی کارخانه ها به نمایش می گذارد و گرانی ارز و مسکن در مسیر صعود، کارشان به نفس چاق کردن هم نمی رسد و یک تنه مرزهای فقیر و غنی را جابجا می کنند و اشتغال و ازدواج، بچه سر راهی قلمداد می شود و از پی آن آمارهای بیکاری سکو نشین شده و... همه و همه از صدقه سری دولت فریدونی است که نصیب مردم شده است. پس از این فتح الفتوح ها بخوانید بی عرضگی، چرا نباید منسوبین دولت از اوباش بهایی حمایت نکنند و منعکس کنندۀ صدای براندازان و بی بی سی در داخل نباشند.
 
ماجرای هجمه به حجاب و ترویج بی حیایی در کشور همانی است که سالها پیش رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان مسئله اصلی کشور یاد کردند و فرمودند کم شدن بسیاری از دشمنی ها در گرو دست برداشتن از مقوله ای بنام حجاب و حیاست و اینگونه هشدار دادند که دشمن درصدد کم رنگ کردن حجاب و حیای زنان است. 
 
با این شرایط امروز اگر کسانی همنوا با استکبار جهانی، ساز بی حجابی و عبور از مرزهای شرعی را کوک کرده اند قطعا دربدرانه مشغول نقش آفرینی در پازل صهیونیست جهانی هستند، تا جامعه متدین ایران اسلامی را بواسطه بوالهوسی هایشان چندپاره کنند البته که این جماعت شترگونه مشغول چریدن در اوهام خود هستند اما دستگاه های نظارتی اعم از قضایی و انتظامی نباید اجازه دهند چنین تفکرات مسمومی از تریبون های رسمی ترویج داده شود و باید با نشر دهندگان آن به شدت برخورد کنند چرا که جرم این جماعت اگر از دزدهای بیت المال بیشتر نباشد قطعا کمتر نیست چرا که دزد حیا، دزد دین است!!
کد مطلب : 231439