توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
ناجا: درگیری‌‌های امسال در مرزها معادل درگیری طی 5 سال گذشته بوده
سخنگوی نیروی انتظامی گفت: تحرکات در مرزها به اندازه‌ای افزایش داشته که از ابتدای امسال، شمار حملات و درگیری در مرزهای کشورمان معادل ۵ سال گذشته بوده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سردار سعید منتظرالمهدی، با اشاره به درگیری‌های اخیر مرزی و افزایش تحرکات گروه‌های ضدانقلاب، اشرار و ... در مرزهای شرقی و غربی کشور اظهار کرد:‌ تحرکات در مرزها به اندازه‌ای افزایش داشته که از ابتدای امسال، شمار حملات و درگیری در مرزهای کشورمان معادل 5 سال گذشته بوده است.

 
سخنگوی ناجا در پاسخ به این سوال که آیا همه این حملات و درگیری‌ها مربوط به گروه‌های تروریستی بوده یا خیر گفت: این مساله، هر گونه درگیری‌های مرزی را شامل می‌شود و همه این درگیری‌ها الزاماً تروریستی نیست.

 
وی با اشاره به اشراف کامل مرزبانان ایرانی بر همه نقاط مرزی کشورمان گفت: با وجود این درگیری‌ها، مرزبانان کشورمان رصد و اشراف کاملی بر مرزها داشته و وضعیت امنیتی در مرزهای ایران، کاملاً مطلوب است و خوشبختانه مرزبانان غیور کشورمان در مقابل تمامی این تحرکات، مقاومت کرده و اجازه نفوذ به این گروه‌ها و افراد را نداده‌اند.

 
به گزارش تسنیم، سردار حسین اشتری رئیس پلیس کشور نیز با اعلام خبر افزایش تحرکات گروهک‌ها در مرزهای کشور، حمایت برخی از کشورها از این گروه‌ها را علت افزایش این تحرکات عنوان کرده بود.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 239549