توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶
آقای فراموش شده
واقعاً ما مردم؛ چقدر به یاد امام زمان(عج) خود هستیم و چقدر برای آمدنِ ایشان دعای خالصانه می کنیم؟ درحدیث آمده : افضل الاعمال؛ انتظارالفرج؛ بالاترین و بهترین عمل، انتظار ظهور حضرت مهدی است.
آقای فراموش شده
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز میلاد آقا امام زمان(عج) است و به روایتی جمعه ها نامه اعمال مردم برای ملاحظه؛ به رویت آقا می رسد. امام زمان (عج) فرمودند: من یک لحظه هم از شما مردم غافل نیستم و حتی یکایکِ شما را به اسم می شناسم.

مرحوم سیدبن طاووس می فرماید: در سرداب سامرا دیدم که آقا به سجده رفته و زار زار گریه و برای شیعیان خود دعاء می کنند و می فرمایند: خدایا؛ این مردم به اعتبار ما گناه می کنند؛ پس؛ از گناهان آنان درگذر و آنها را مجازات نکن.

واقعاً ما مردم؛ چقدر به یاد امام زمان(عج) خود هستیم و چقدر برای آمدنِ ایشان دعای خالصانه می کنیم؟ درحدیث آمده : افضل الاعمال؛ انتظارالفرج؛ بالاترین و بهترین عمل، انتظار ظهور حضرت مهدی است.

دقت کنید، تاکید دارند، عمل، نه فقط به زبان گفتن؛ خودِ حضرت فرمودند بواسطه من بلاها از شما مردم دور می شود. بیائید اقرار کنیم؛ که آقایمان در بین ما شیعیان فراموش شده است. پس چه اعمالی ظهور را نزدیک می کند؟ در یک جمله؛ خوبی و مهربانی و رعایت آنچه که خدا امر و نهی کرده است و التماس خاضعانه و مستمر و عاشقانه، برای آمدن مهدی فاطمه؛ چون کلید حل مشگلات مردم دنیا ظهور صاحب الزمان (عج) است.

بزرگان دین گفته اند: استجابت دعاء زمانی اتفاق می افتد که انسان به درجه مضطر برسد. آیا با مشکلاتی که طی سالیان متمادی؛ مردم دنیا از جمله ایران بویژه طی یکسال گذشته گرفتار شده ایم و مخصوصا همین شیوع ویروس کرونا که باعث نگرانی و توجه مردم به معنویت و خدای متعال شده است به درجه مضطر نرسیده ایم؟ میلیونها انسان در ایران؛ روزانه دهها مرتبه از کرونا می گویند. بیائید از این ساعت تمام ذکر و حواسمان را متوجه ظهور کنیم و باذکر صلوات و دعای فرج و التماس خاضعانه؛ تمام ذکر ما یا صاحب الزمان و عجل لولیک الفرج بشود.

قطعا اگر درخواست ظهور؛ گفتمان عمومی و فراگیر بشود و خدا هم ببیند که ما منتظر واقعی هستیم قطعا ظهور نزدیک خواهد شد. ان شاءالله.

باور کنید اتفاقاتی که در سطح جهان بویژه خاورمیانه رُخ داده و در حال وقوع می باشد نشان و بوی ظهور را می دهد.

پس عاجزانه می گوئیم 🌴 اللهم لولیک الفرج🌴

عصر یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰ فرهادنیا
کد مطلب : 295745