توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴
آقای دادستان چرا در برابر اراجیف این کارگردان سکوت کرده اید؟
سیاوش اسعدی کارگردان فیلم ضد ایرانی درخونگاه به جای پاسخ به وجدان جامعه بخاطر ساخت فیلمی ضد ایرانی، دستاورد هشت سال دفاع مقدس و خونهای ریخته شده برپای نهال انقلاب را هیچ انگاشته و اهانتی آشکار به ساحت مقدس شهدا، ایثارگران، جانبازان و همه مردم ایران اسلامی نموده است.
آقای دادستان چرا در برابر اراجیف این کارگردان سکوت کرده اید؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ وجامعه عصر امروز سیاوش اسعدی کارگردان فیلم ضد ایرانی درخونگاه به جای پاسخ به وجدان جامعه بخاطر ساخت فیلمی ضد ایرانی، دستاورد هشت سال دفاع مقدس و خونهای ریخته شده برپای نهال انقلاب را هیچ انگاشته و اهانتی آشکار به ساحت مقدس شهدا، ایثارگران، جانبازان و همه مردم ایران اسلامی نموده است.

بنا بر این گزارش این کارگردان بی هویت در پاسخ به سئوال خبرنگاری که از وی پرسیده بود: چرا فیلمش مضمونی ضدهویت و ضدایرانی دارد، اظهار داشت: "با حلوا حلوا دهن شیرین نمی‌شود. من با منظر شما با خودتان بحث می‌کنم، نه از منظر فیلم. مگر غیر این است که ما هشت سال جنگیدیم؟ دستاورد آن چه بوده؟ هیچی. چه بر سر رزمندگانی که شهید شدند آمد؟ یک سری آقازاده آمدند. کی خورده و کی برده؟ اصلا گیرم که حرف فیلم این است. دارد حرف اساسی می‌زند. مگر ترس و واهمه‌ای داریم که بخواهیم با فیلممان متلک بگوییم؟ من یک ایرانی‌‌ام و عاشق وطنم هستم. نقد دارم می‌کنم و از شما خیلی دلسوزترم."

به گزارش خبرنگار ما، این کارگردان نه چندان حرفه ای، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بجای قدردانی از شهدا که الان وی در سایه نثار خون آنهاست که چنین راحت نشسته و فیلمی ضد ایرانی را به جشنواره ای که باید هویتش انقلابی و اسلامی باشد تحویل می دهد، و چنین وقیحانه خونهای ریخته شده را پایمال می کند و بهانه آن را هم چند آقازاده مغرور می داند، و صد افسوس که کسی هم جلوی یاوه گویی وی را نمی گیرد غافل از این حقیقت است که امثال وی در سالهای گذشته با رای به دولتهایی که برسر کار آوردند باعث قدرت گرفتن این آقازاده های ادعایی وی شده اند.

البته شاید وی با این سخنان خواسته است از زیر بار اخبار فضای مجازی که وی را فردی متعصب دانسته اند که اجازه نمی دهد همسرش در فیلمهایی که خودش کارگردان نیست بازی نماید فرار کند که البته بد سوژه ای را برای چنین اقدامی انتخاب کرده است؟!

به گزارش عصر امروز اما جای سئوال اصلی از دادستان محترم انقلاب است که چرا در پی این اهانت سکوت اختیار کرده است و در دفاع از هشت سال ایثار و از خود گذشتگی مدافعینی که خون خود را تقدیم انقلاب و مردم و کشور خویش کرده اند تا ناموس مردم حفظ شود و سرزمین آنها به چنگ دشمن نیفتد تا امثال همایون اسعدی مجبور نباشد ناموس خود را در زیر چنگال دشمن ببیند سکوت اختیار کرده است!
کد مطلب : 250645