توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰
هدفمندی یارانه ها یا حمله گُرگها ؟
هدفمندی یارانه ها بهانه و مستمسکی شده است که گرگها به زندگی مردم حمله کنند.‌ بنابر این آنچه که مشاهده می شود حمله گرگها صورت گرفته نه هدفمندی یارانه ها.
هدفمندی یارانه ها یا حمله گُرگها ؟
Share/Save/Bookmark
سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛

✅ قرار براین بود که هدفمندی یارانه ها با آزاد سازی چهار قلم کالا و اصلاح قیمت کالاهای اساسی با پرداخت مبلغ ۳۰۰ و۴۰۰ هزارتومان بعنوان کمک معیشتی، ریل اقتصادی کشور در مسیر اصلاح اصلی خود قرار گرفته و به ثبات برسد.

✅ ازسوئی با حذف ارز۴۲۰۰ تومانی دست رانتخواران قطع و به مصارف اصلی خود بویژه کمک به خانواده های متوسط و کم درآمد توجه مضاعف بشود.
متاسفانه؛ کالاهایی که هیچ ارتباطی با برجام و خارج ازکشور هم ندارد در این مسابقه گرانی کورس گذاشته و روح و روان و زندگی مردم را دچار دستخوش عجیبی نموده است.
علاوه بر گرانیهای مستمر؛ افزایش اجاره بهاء خانه های استیجاری توسط موجران بیرحم و بصورت هماهنگ در سراسر کشور مستاجرین را در تنگناهای وحشتناکی انداخته است .
از سویی دیگر؛ شرکتها و کارخانه های تولیدی و واسطه ها و دلالها نیز به گرانیها دامن زده و اوضاع را وخیم ترنموده است.

✅ هدفمندی یارانه ها بهانه و مستمسکی شده است که گرگها به زندگی مردم حمله کنند.‌ بنابر این آنچه که مشاهده می شود حمله گرگها صورت گرفته نه هدفمندی یارانه ها.
و عجیب است خیلی از کسانیکه دستشان به دهانشان‌ می رسد بجای کمک و محبت به مردم، درصدد بهره گیری از این فضای سخت اقتصادی می باشند.

دولت آقای رئیسی وارث تدریجی وضع موجود و بی تدبیری دولتهای گذشته است و انصافا در سخت ترین شرایط داخلی و خارجی قرار گرفته است.

انتظار می رود رئیس جمهور محترم تدبیری بیندیشند و با نظارت و بازرسیهای مستمر و دقیق و قاطع؛ مردم وفادار به دولت و نظام را ازاین مشکلات ونگرانیها نجات دهند.

۲۱  خرداد  ۱۴۰۱  فرهاد نیا
کد مطلب : 312279