۱
توصيه به ديگران
۱
پنجشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۶
ترکهای غیور دل بسته ی اهل بیت
عده ای احمقِ کوته فکر گمان می کنند می توانند از موقعیتهای مختلف برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران و تقویت جریان تجزیه طلبی استفاده کنند و حتی تلاش می نمایند برگزاری بازی فوتبال تیم معروفی مانند تراکتورسازی تبریز را به نفع خود مصادره به مطلوب کرده و پان ترکیسم راه بیندازند.
ترکهای غیور دل بسته ی اهل بیت
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ عده ای احمقِ کوته فکر گمان می کنند می توانند از موقعیتهای مختلف برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران و تقویت جریان تجزیه طلبی استفاده کنند و حتی تلاش می نمایند برگزاری بازی فوتبال تیم معروفی مانند تراکتورسازی تبریز را به نفع خود مصادره به مطلوب کرده و پان ترکیسم راه بیندازند.

🔴 زهی خیال باطل که ترکهای غیور، آنچنان دل بسته ی اهل بیت و تمامیت ارضی ایران شیعی هستند که این توطئه ها و دسیسه های مذبوحانه را نقش بر آب می نمایند.

🟢 این فریاد حیدر حیدرِ ایرانیان دلباخته ای است که در روزگاری که موالی خوانده می شدند به واسطه امیرالمؤمنین، مولا علی "علیه السلام" عزیز داشته شده و از حرمت و شرافتشان محافظت گردید.

🟢 ترک، لر، کرد، گیلک، مازنی، عرب، فارس، بلوچ، همه و همه تحت قبه بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا "علیهماالسلام" گرد هم آمده اند که موجبات ظهور منجی عدالت گستر را هر چه زودتر فراهم آورند.

❌ تفرقه اندازی میان چنین امتی سودای باطلی است که شیاطین در سر می پرورانند.

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست....

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 334620
بابک سارانی
Germany
۱۴۰۳-۰۱-۱۷ ۰۴:۰۲:۳۷
اما خطر پان ترکیست از جانب برخی افراد فریب خورده را نباید نادیده گرفت البته حق با شماست ترکان ایران دلبسته اهل بیت هستند ولی ترکان آران و شروان بالاترین نرخ بی دینی را در میان کشورهای اسلامی دارند .پان ترکها حداقل هشت جنایت علیه بشریت در تاریخ خود دارند ولی ترکان ایران با مرام و با معرفت هستند
 
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی