۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸
خسارت بارترین دولت در انقلاب اسلامی (قسمت ۲)
خوشبختانه طی یکسال گذشته با اقدام انقلابی و قاطع قوه قضائیه بطور متوسط روزانه دهها نفر در محاکم قضائی بصورت علنی و غیر علنی محاکمه می شوند که اکثراً افرادی هستند که: به مراکز قدرت و ثروت و ارتباط فامیلی، دوستی، حزبی، گروهی و خطی داشته و بیش از ۹۰درصد مربوط به این دولت است.
خسارت بارترین دولت در انقلاب اسلامی (قسمت ۲)
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در قسمت پیش به برخی از اتفاقات روی داده در دولت روحانی اشاره کردیم (اینجا) و در این قسمت به برخی از سخنان خلاف واقع روحانی اشاره می شود:

اظهارات رئیس جمهور:

دولت من؛ دولت پاکدستان است؟!

پاسخ: در دولت هاشمی؛ یک خائن و اختلاسگر بنام خداداد بود؛ در دولتِ خاتمی شهرام جزایری؛ دردولت احمدی نژاد ۳۰۰۰ میلیاردی و دردولت روحانی قبح خیانت و اختلاس شکسته و شیوع پیدا کرده است و هزاران غارتگر و خائن دیده می شوند.

خوشبختانه طی یکسال گذشته با اقدام انقلابی و قاطع قوه قضائیه بطور متوسط  روزانه دهها نفر در محاکم قضائی بصورت علنی و غیر علنی محاکمه می شوند که اکثراً افرادی هستند که: به مراکز قدرت و ثروت و ارتباط فامیلی، دوستی، حزبی، گروهی و خطی داشته و بیش از ۹۰درصد مربوط به این دولت و زمان حسن روحانی است.

بعنوان نمونه :
۱- شهاب الدین غندالی از نزدیکان روحانی بعنوان مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، که او و همسرش و پسرش و نزدیکانش یک دژمحکم نفوذ ناپذیر تشکیل داده بودند و میلیاردها تومان سرمایه فرهنگیان مظلوم را به غارت بردند.

۲- صفدرحسینی مدیر عامل صندوق ذخیره ارزی که بنیان گذار حقوق نجومی
بشمار می رود؛ پس از عزل از صندوق؛ مجدداً با لطف آقای روحانی در جای  دیگری منصوب گردید.

۳- حسین فریدون بعنوان دستیار روحانی محاکمه و به اتهام فساد اقتصادی به ۵ سال حبس محکوم شده است.

۴- مهدی جهانگیری: مدیر عامل بانک گردشگری (در حال رسیدگی دادگاه)

۵- مدیر عامل بانکهای سرمایه، رفاه؛ ملت و چندین بانک دیگر که برادر روحانی
در فساد آنها دخیل بوده اند.

 ۶- معاون وزیر صمت و معاون وزیر نفت که درسال ۹۷ با چندین میلیارد دلار و تومان به گرجستان و کانادا پناهنده شده اند.

۷- انعقاد قردادهای نفتی محرمانه توسط مدیران فاسد و نفودی وزارت نفت بویژه توتال و یک خانم مرتبط با ۱۶ نفردیگر در وزارت نفت .

۸- رضوی داماد وزیر فعلی کار؛ و شبنم نعمت زاده وزیر سابق صمت؛ و پسر نوبخت معاون رئیس جمهور.

۹- رانت مخوف پیچیده در خودرو سازی در ایران خودرو؛ سایپا؛ کرمان موتور؛ و دهها مورد دیگر. بویژه افزایش بی رویه قیمت خودرو بصورت مرحله ای ومخصوصا دراین دوسال گذشته و مخصوصاً الان.

۱۰- مدیران کل ومیانی درگمرکات ؛ نفت؛ پتروشیمی؛ محیط زیست و سایر شرکتهای دولتی ونیمه دولتی وشرکتهای تابعه.

۱۱- حقوقهای نجومی؛ افزایش بی رویه حقوقهای مدیران دولتی باتبانی و چراغ سبز صاحبان نفوذ و خود دولت .

۱۲- اعطاء وامهای ۱۰۰۰ میلیاردی با کمترین وثیقه وبا سود ۴ وصفر درصد به دزدها.

۱۳- واگذاری اموال دولتی و خصوصی سازی مثلا در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی به آشنایان و وابستگان خود و آنهم با کمترین قیمت کارشناسی شده

۱۴- افزایش اشرافی گری از پولهای حرام و بیت المال؛ و پاداشهای میلیاردی و. . . تمام اسناد در محاکم قوه قضائیه موجود می باشد.

حالا سئوال اینست ؟؟

این چه دولت پاکدستانی است که با در اختیار داشتن کل بودجه کشور؛ و اختیار کامل نظارتی و قانونی بعنوان امانتدار مردم اینهمه مفسد اقتصادی در میان دولت پاکدستان رشد و ظهور پیدا کرده است. مردم برروی قسم آقای روحانی اعتماد نموده و حساب کردند پس هزاران حقوق بگیر در دولت و دستگاههای نظارتی چه می کردند‌ اینها قرار بود حافظ بیت المال باشند که البته بعضی از اینها هم شریک مفسدین بودند. بعدها معلوم می شود که چه خیانتی در بیت المال کردند... 

حضرت آقا در خصوص نجومی بگیرها فرموده بودند که با اعمال اینها به اعتبار نظام خدشه وارد شده و با آنها برخورد کنند و پول بیت المال را از حلقومشان بیرون بکشند و برکنارشان کنند. اینها لیاقت مسئولیت در نظام اسلامی را ندارند. متاسفانه آقای روحانی هیچگونه اقدام مناسبی نکرده است ..

نتیجه: اگر در دولتهای گذشته اختلاسگران اندک و انگشت شمار بودند متاسفانه در این دولت؛ حرامخوری؛ حقوق نجومی؛ اختلاس؛ رشوه، رانتخواری و سوء استفاده از موقعیت و غارت بیت المال رسمی؛ علنی ؛ ونهادینه شده است.

نگاهی به سایر اظهارات رئیس جمهور:

دولت من دولت راستگویان است. هرکسی تهمت بزند و دروغ بگوید میلیونها سال با انقلابی و انقلاب فاصله دارد، دولت ِمن بطور شفاف همه چیز را با مردم درمیان می گذارد. ما وضعیت معیشت مردم را بگونه ای رونق خواهیم دادکه دیگر نیازی به یارانه نداشته باشند.

من به آزادی احترام گذاشته و ارج مینهم و پناه میبرم بخدا از بستن دهان منتقدان و شکستن قلمها، و...

پاسخ: قسم جلاله آقای روحانی برای حل مشکلات مردم امید تازه ای به جامعه دمیده بود اما در عمل؛ مردم چیزی ندیدند.

۱- آمار غیر واقعی اشتغال از ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار نفر در هر سال و اعلام نرخ تورم غیر واقعی؛

۲- گزارش ناباورانه در سخنرانی کرج در خصوص افتتاح هر روز یک کارخانه در سراسر کشور و رونق اقتصادی خلاف واقع.

۳- مردم نگران قیمت دلار نباشند دولت به راحتی کنترل خواهد کرد؟!

۴-من قول می دهم فقر مطلق؛ دراین دولت از بین برود؟!

۵- جهانگیری: مردم را در کارخانه ها و پتروشیمی ها تحت عنوان سهام عدالت  شریک می کنیم و۵۰ میلیون نفر؛ پول خوبی نصیبشان خواهد شد.

۶- آخوندی؛ در روز رای اعتماد مجلس گفته بود؛ من خودم از طراحان وبنیان گذاران مسکن مهر هستم و درجهت تکمیل و واگذاری آن اقدام خواهم کرد و تاپایان سال ۹۳ بعد ۹۴ بعد ۹۵ بعد ۹۶ و بعد ۹۷ هیچگونه اقدامی نشد!

۷- قول مسکن اجتماعی ازسوی نوبخت و آخوندی هم یک حیله مزورانه بود.

۸- روحانی و جهانگیری؛ مبارزه با فساد را با هر کسی و بدون ملاحظه ازالویتهای
این دولت اعلام کرده بودند اما راست نبود!

۹- آمار غیر واقعی مهار تورم وتک رقمی شدن آن و رشد ۸درصدی اقتصاد.

۱۰- انکار امضاء f a t f و سند ۲۰۳۰ و دستور اجرائی شدن آن در مدارس توسط جهانگیری و وزیر مربوطه.

۱۱- قول آقای روحانی برای انتصاب افراد شایسته و غیر فتنه گر که عملی نشد.

۱۲- دروغ و اتهام به رهبری؛ مبنی براینکه تمام مذاکرات برجام زیر نظر ایشان بوده درحالیکه سه بار دفتر آقا این دروغ را بشدت تکذیب کرده و اعلام داشتند که؛ حضرت آقا در جزئیات مذاکرات و برجام هیچ دخالتی نداشته وندارند.

۱۳- قول قطع یارانه سه دهک بالای جامعه، که بعداً بخاطر رای آوری و ملاحظه سیاسی از آن شانه خالی کردند.

۱۴- دروغ وتهمت بستن به ۳۳۰۰دانشجوی جوان و مظلوم و منتسب کردن آنها به دولت قبل و استفاده از رانت و بورسیه و دهها مورد دیگر که در این مجال نمی گنجد.

نتیجه: اینهمه آشفته گوئی و فساد در مدیران دولتی و تطهیر مدیران فاسد و اشرافی و نفودی و آنهمه وعده های قبل و بعد انتخابات نشانه چیست؟؟

 ۲۴ اردیبهشت  ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 282137
۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۱۱:۰۹:۱۲
همه ملت می دانند که دولت روحانی بد ترین دولت دنیا بوده وبعد هم دولت هاشمی که مملکت را به ایبن روپز رسانده