۱
توصيه به ديگران
۱
سه شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۶
میخ آهنی⁉️
متاسفانه بعلت عدم برخورد قانونی با این دسته از زنان ناآگاه وبعضا معاند؛ اینها را جری تر و گستاخ تر کرده است تا جائیکه بخشی از بدن خود را با لباس پاره و بدن نما و نیم تنه و شلوار کوتاه و دامن بدون جوراب و آستین کوتاه به نمایش عموم می گذارند.
میخ  آهنی⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ بقول شاعر: نرود میخ آهنی برسنگ.

🔹به بهانه مرگ طبیعی یک دختر و انتقام گیری از نظام اسلامی یک عده دختر و زنان عقده ای و بعضا هوسران با حمایت مردان بی عرضه و بی غیرت و معاند و با تاثیر پذیری از بیگانگان حدود ۱۸ماه است که کشف حجاب کرده و کماکان در مقابل این حکم الهی ایستاده و بر این عمل خلاف قانون خود پا فشاری می کنند و به فرموده امام خامنه ای: ( هدف نهائی اینها برگرداندن تدریجی وضع کشور به دوران فضاحت بار طاغوت است. حجاب حکم قانونی است و رعایت قانون حتی بر کسانیکه به شرع مقدس معتقد نیستند واجب است.)

🔺متاسفانه بعلت عدم برخورد قانونی با این دسته از زنان ناآگاه وبعضا معاند؛ اینها را جری تر و گستاخ تر کرده است تا جائیکه بخشی از بدن خود را با لباس پاره و بدن نما و نیم تنه و شلوار کوتاه و دامن بدون جوراب و آستین کوتاه به نمایش عموم می گذارند.

🔺ضمن این افتضاح فرهنگی و اجتماعی؛ روزه خواری علنی و هرزه گردی در ماه مبارک رمضان با وقاحت تمام به رخ زنان و مردان متدین جامعه کشیده شده است.

🔹بنابراین نتیجه می گیریم 👇

۱- تذکرلسانی؛ نصیحت؛ انذار و بشارت دادن؛ خواهش کردن و امثالهم هیچگونه نتیجه مطلوب و موثری نداشته است.

۲- جماعت زیادی از زنان و مردان دلسوز و متدین و خیرخواه در مسیر امر به معروف کردن لسانی مورد توهین و جسارت و حتی ضرب وشتم این هنجارشکنان قرار گرفته اند.

۳- استحاله و بی ارادگی مسئولین و عدم اقدام قاطع توسط دستگاه قضا و ضابطین قضایی و عدم وحدت رویه؛ میدان را برای جولان دادن این جماعت فاسق باز کرده و متقابلا مردم متدین را سرخورده و ناامید و افسرده کرده است.

۴- حتی تذکرات و نصیحتهای دلسوزانه و پدرانه علماء و بزرگان نظام هم بر فکر و دل این جماعتی که نقش پیاده نظام دشمن را ایفا می کنند اثری نداشته است.

🔺و حرف آخر اینکه 👈 تنها راه علاج این تهاجم فرهنگی و اجتماعی و مقابله با سناریوی دشمن فقط تصویب و اجراء قاطع قانون با جریمه های سنگین و بازدارنده می باشد.

۲۰  فروردین  ۱۴۰۳ #فرهادنیا
کد مطلب : 334745
حسین رضا تاجیک
۱۴۰۳-۰۱-۲۳ ۱۳:۴۰:۵۴
به دلیل گسترش فساد در کشور ضرورت دارد که یک وزارتخانه مستقل و چابک و کوچک با نام
" وزارت خانواده ، جوانان و مقابله با آسیب های اجتماعی " تشکیل شود .
این وزارتخانه کوچک می تواند ترکیبی از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و سازمان بهزيستي و سازمان امور اجتماعی کشور و سازمان ملی جوانان باشد " وزارت خانواده، جوانان و مقابله با آسیب های اجتماعی "
نه یک کلمه کم نه یک کلمه زیاد که برای این هم دلیل دارم ولی مجال دلیلش نیست .
 
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی