۱
توصيه به ديگران
۱
دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۷
هشدار به خانمها؛ دردام اسرائیل نیفتید
آنچه که مسلم است دشمنان انقلاب اسلامی بویژه اسراییل دست از کشور ایران برنداشته و در مقطع فعلی با بهره گیری و تحریک قانون شکنان از طریق بی حجابی اصرار به مقابله با قانون و به زعم خودشان سرنگونی نظام اسلامی را داشته و هر چند وقت یکبار یک فراخوان برای معاندین بویژه زنان بی حجاب می دهند.
هشدار به خانمها؛ دردام اسرائیل نیفتید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ آنچه که مسلم است دشمنان انقلاب اسلامی بویژه اسراییل دست از کشور ایران برنداشته و در مقطع فعلی با بهره گیری و تحریک قانون شکنان از طریق بی حجابی اصرار به مقابله با قانون و به زعم خودشان سرنگونی نظام اسلامی را داشته و هر چند وقت یکبار یک فراخوان برای معاندین بویژه زنان بی حجاب می دهند.

🌸 بانوان عزیز کشور هشیار باشند که فراخوانهای اسرائیل که توسط عوامل داخلی آنها در فضای مجازی انجام می شود یک دام گسترده برای بی آبرو و سابقه دارنمودن بانوان می باشد.

🔺به چندنکته توجه بفرمائید 👇

۱- امروز اسرائیل ضربه مهلکی از سپاه خورده و سعی می کند که با یارگیری از میان زنان ایرانی در نظم و امنیت کشور اختلال ایجاد نماید.
۲- الان هم که جمهوری اسلامی در جهان درخشیده و معادلات نظامی و سیاسی را در صحنه بین الملل به نفع خود تغییر داده است دشمن درصدد احیاء و بازسازی آبرو وحیثیت سیاسی خود می باشد.
۳- سال ۱۴۰۱ هم که کشور در حال نظم و ثبات اقتصادی بود آن اعتشاشات را به راه انداخته و امروز هم بعد از عملیات وعده صادق که باعث رویش سرمایه اجتماعی گردیده و می رود که به ثبات همه جانبه برسد مجددا در حال توطئه می باشند.
۴- فراخوان و توطئه اسرائیل در آستانه سفر رئیس جمهور به پاکستان از جمله موضوعات بسیار مهمی است که باید توجه کرد.

🔹همه مردم بویژه بانوان بدانند 👇

همانگونه که قوانین راهنمائی و رانندگی؛ مقابله با اراذل و اوباش و متعرضین به جان ومال و ناموس مردم و سایر قوانین دیگر حکم شرعی و قانونی کشور می باشد قطعا رعایت حجاب و پوشش اسلامی نیز از قوانین کشور می باشد و بر هر زن و مرد ایرانی واجب است که اطاعت کنند.

🔺بنابراین؛ اگر هر کدام از قوانین کشور مورد بی توجهی و خدشه قرار بگیرد قطعا اولین قربانیان ناامنی و بی نظمی در کشور کسانی خواهند بود که در مقابل قانون ایستاده و یاغی گری می کنند. پس توصیه می شود که خواسته و یا ناخواسته در دام اسراییل نیفتاده و عامل بیگانه نشده و برای مسئولین و نیروهای انقلاب زحمت و هزینه مضاعف درست نکنید.
   
۲ اردیبهشت  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 335116
۱۴۰۳-۰۲-۰۳ ۱۲:۳۶:۴۸
از این سه بانو بدتر خیلی هایند به نظرم آنقدری که در مورد بی حجابی بانوان مطلب می زنید کمی هم راجع به لزوم چشم پاکی ما مردان هم مطلب بزنید چرا که اگر ما چشم چرانی نکنیم زنها رغبت کمتری به بی حجابی پیدا می کنند . ( مرد باشید نظرم را منتشر کنید ).
 
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی