توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵
سفر بایدن به منطقه با وجود تبلیغات گسترده رسانه‌ای، برای رژیم صهیونیستی هیچ دستاوردی نداشت
بایدن با سران ۹ کشور عربی در ریاض دیدار کرد. عربستان، مصر، اردن و امارات صریحاً به او اعلام کردند که در هیچ ائتلاف نظامی و امنیتی که علیه ایران تشکیل شود قرار نخواهند گرفت.
سفر بایدن به منطقه با وجود تبلیغات گسترده رسانه‌ای، برای رژیم صهیونیستی هیچ دستاوردی نداشت
Share/Save/Bookmark
سرویس سیاسی عصر امروز:

🔸 تل‌آویو خیلی تلاش کرد تا بایدن را راضی کند که به گزینه نظامی برای عقب راندن ایران متوسل شود، ولی نتوانست موفقیتی کسب کند.

🔹 بایدن با سران ۹ کشور عربی در ریاض دیدار کرد. عربستان، مصر، اردن و امارات صریحاً به او اعلام کردند که در هیچ ائتلاف نظامی و امنیتی که علیه ایران تشکیل شود قرار نخواهند گرفت.

🔸 نیاز بود که یک موضع قوی در قبال این سفر و سر و صدایی که صهیونیست‌ها از هیچ و پوچ راه انداخته‌اند، اتخاذ شود. سخنان اخیر سید کمال خرازی مشاور عالی رهبر انقلاب و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در واقع موضع نظام است، حتماً محافل صهیونیستی را متوجه مسائل مهمی خواهد کرد.

🔹 آقای خرازی با صراحت دو نکته بسیار مهم را اعلام کرد: اولاً تآکید نمودند که ایران توانمندی ساخت بمب اتم را دارد و اگر بخواهد سلاح هسته‌ای بسازد از کسی اجازه نخواهد گرفت. ثانیاً به هرنوع ماجراجویی همسایگان و صهیونیست‌ها علیه ایران، به صورت مستقیم و با حمله نظامی در قلب رژیم صهیونیستی پاسخ خواهد داد.

✅👈 این موضع‌گیری به قدری مهم و حائز اهمیت راهبردی است که کل سفر بایدن که محافل سیاسی و رسانه‌ای برخی عربستان و اسرائیل از آن کوه ساخته بودند، خنثی کند.

۲۸ تیر ۱۴۰۱
کد مطلب : 313380