توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶
مسابقه حرام خوری ⁉️ قسمت دوم
حرامخوری و رشوه گیری و رشوه دهی، دیگر در سطح یک آبدارچی و کارمند جزء و با مبلغ ۵ ویا ۱۰هزار تومان باقی نماند بلکه به هزاران میلیاردی و توسط برخی مدیران اثرگذار و مرتبطان بیرونی آنها انجام می شده وعجیب است که با دوقطبی سازی جامعه و با نام چپ و راست؛ اصولگرا و اصلاح طلب و وعدهای دروغین برجامی، مردم بیچاره را سرگرم گرفتاریهای شخصی شان کرده و یا در صف سیب و گلابی باغ برجام به انتظار نشانده بودند...
مسابقه حرام خوری ⁉️ قسمت دوم
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اگر یک بررسی اجمالی در خصوص دولتهای بعد از جنگ داشته باشیم می بینیم؛ 👇

۱- در دولت مرحوم هاشمی فقط یک شاه دزد بود بنام فاضل خداداد که گمنام بود.

۲- در دولت خاتمی فقط یک دزد آرتیست بود بنام شهرام جزایری.

۳- در دولت احمدی نژاد اختلاس ۳ هزار میلیاردی پیش آمد.

✅ خیلی مهم 👈 متاسفانه این خلاء ونَشتی ها جلویش گرفته نشد و ادامه پیدا کرد.
البته باید توجه داشت که: این سه نفر در سه دولت گذشته اصلا جزء خواص نبودند و جنس آنها با خواص اغوا شده ی امروز کاملا متفاوت بوده است.

۴- فاجعه آنموقعی اتفاق افتاد که د ردولت روحانی (حیوانهای جَلّال)

🔺اولًا: از طبقه خواص و مدیران باسابقه بودند.

🔻ثانیاً: حرامخوری وغارت بیت المال؛ با خلاء قانونی و نفوذ در ارکان نظام و کلاه شرعی توسط خواص اغوا شده؛ علنی و مشروع گردید. یعنی کاملا قبح آن شکسته شد.

🔺ثالثا: حرامخوری و رشوه گیری و رشوه دهی، دیگر در سطح یک آبدارچی و کارمند جزء و با مبلغ ۵ ویا ۱۰هزار تومان باقی نماند بلکه به هزاران میلیاردی و توسط برخی مدیران اثرگذار و مرتبطان بیرونی آنها انجام می شده و عجیب است که با دوقطبی سازی جامعه و با نام چپ و راست؛ اصولگرا و اصلاح طلب و وعدهای دروغین برجامی، مردم بیچاره را سرگرم گرفتاریهای شخصی شان کرده و یا در صف سیب و گلابی باغ برجام به انتظار نشانده بودند. و متاسفانه در فضای سیاست زدگی جامعه بویژه در ایام انتخابات آنچه که بلا بود برسر مردم آوردند و مردم هم آنها را تحمل کرده و یا از کنار آن گذشتند و تمام فکر مردم را به این امر مشغول کردند که چه کسی رای بیاورد و یا چه کسی از صحنه رانده شود و نتیجه اش آن شد که دزدها و حیوانهای نجاست خوار فراموش شوند. و حالا که گرد و غبار خوابیده است می بینیم که پیکر بی جانِ قشر بی گناه و مستضعف جامعه چگونه تکه تکه شده و در میدان نفاق و خیانت برروی زمین افتاده است.

🔻رابعاً: حیوانهای جَلّال، از منصوبین و منتسبین مدیران عالی دولتی بویژه شخص حسن روحانی بوده اند نه مردم عادی کوچه و بازار.

🔺 خامساً: باورها و اعتماد مردم به اسلام و انقلاب در دوره روحانی دچار آسیب شدید گردید.

🔴 در نتیجه: وقتی رئیس جمهور و نمایندگان مجلس با مهندسی احزاب سیاسی خائن غربگرا و نفوذی به مردم القاء و حمایت می شوند نتیجه ای بهتر از این بدست نمی آید و این مردم هستند که باید متوجه باشند که طی سالهای گذشته از چه افراد و گروههایی ضربه خورده اند و تجربه گذشته را چراغ راه آینده سازند. امیدِ آن داریم که این تغییر ریل انتخاباتی که در مجلس یازدهم و دولت سیزدهم اتفاق افتاده در آینده نیز ادامه پیدا کرده و افراد انقلابی و جهادی برای مدیربت کشور انتخاب شوند.

و حرف آخر: 👈خدا را شاکریم که طی ۱۷ ماه گذشته از دست مدیران دوتابعیتی و سکولار خلاص شده و افراد جهادی مستقر شده اند اگر چه هنوز گرفتار افراد جَلاّل خفته در بدنه دولت و مراکز مهم می باشیم. اما امید بهبودی وجود دارد.

۲۷ دی ۱۴۰۱ فرهادنیا
کد مطلب : 319555