توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱
سه قوه و سه اقدام
امروز سران سه قوه، انقلابی و هماهنگ با هم در راستای اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم همراه و همدل هستند و جای بسی امیدواری است که فساد ستیزی و برخورد با مفسدین اقتصادی و مدیران فاسد و نفودی بویژه از درون قوه قضائیه و مجریه بعنوان مطالبه رهبری و خواست مردم ایران تبدیل به یک اراده جمعی شده است.
سه قوه و سه اقدام
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز خدا را شاکریم که پس از چند سال مجاهدت و تلاش و روشنگری همراه با صبوری سربازان گمنام فرهنگی و دلسوزان انقلاب، مردم ایران به خویشتن خویش بازگشته و با بازنگری مدیران میراث خوار دائمی و ارزیابی ماهیت و عملکرد اصلاح طلبان و نوچه های هاشمی و غربگرایان که در مجلس دهم و دولت روحانی جاخوش کرده بودند با دقت و بصیرت انقلابی و با انتخاب نمایندگان انقلابی مجلس و رئیس جمهور مردمی زمینه ساز یک تحول و خانه تکانی مدیریتی در کشور شده اند. اگر چه طی چند سال گذشته هزینه سنگینی را نیز  متحمل شده اند.

امروز سران سه قوه، انقلابی و هماهنگ با هم در راستای اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم همراه و همدل هستند و جای بسی امیدواری است که فساد ستیزی و برخورد با مفسدین اقتصادی و مدیران فاسد و نفودی بویژه از درون قوه قضائیه و مجریه بعنوان مطالبه رهبری و خواست مردم ایران تبدیل به یک اراده جمعی شده است. لذا برای اینکه جامعه اصلاح شود اول باید از سطح مدیران عالی و سپس مدیران میانی اقدام عاجل و شجاعانه صورت پذیرد که به چند موضوع اشاره می شود.

۱- قوه مجریه: آقای رئیسی باید در اسرع وقت نسبت به تعلیق مدیران ناکارآمد و اخراج مدیران نالایق و نفوذی و رانتخوارِ اشرافی از بالاترین فرد تا دهدار یک روستا اقدام سریع انجام داده و مدیرانی که ترک فعل داشته و در فسادها و تخریب اقتصاد و فرهنگ جامعه نقش داشته اند به دستگاه قضا معرفی و مدیران جوان شایسته را جایگزین نمایند.

۲- مجلس شورای اسلامی: با ریل گذاری و اصلاح ساختار بودجه و تنظیم طرحها و تصویب لوایح الویت دار که مردم را زمینگیر کرده است اقدام سریع نموده و در خصوص شفاف سازی درون مجلس؛ و ممنوع الخروج کردن رئیس جمهور گذشته و وزراء و مدیرانی که اقتصاد کشور را طی ۸ سال گذشته متلاشی کرده اند قانون فوری و محکم تصویب نمایند. بویژه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و دیوان محاسبات سریعاً در این خصوص ورود عالمانه و شجاعانه نمایند.

۳- قوه قضائیه: همانند دوران آقای رئیسی هر چه تمامتر ضمن پاکسازی درون قوه؛ با مفسدین اقتصادی و غارتگران بیت المال، در هر مقام و زمان و بدون ملاحظه و معامله سیاسی با اصحاب قدرت؛ اقدام قاطع نماید تا اعتقاد و باور آسیب دیده مردم به انقلاب باز سازی و ترمیم گردد‌. ان شاء الله

۱۲  شهریور  ۱۴۰۰ فرهادنیا
کد مطلب : 301915