توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹
بازداشت 9 متهم در ارتباط با حادثه تروریستی خانه اصفهان
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از بازداشت ۹ متهم در ارتباط با حادثه تروریستی خانه اصفهان خبر داد و گفت: سه ‌نفر از این تروریست‌ها ‌قصد فرار از کشور را داشتند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه تروریستی در خانه اصفهان اظهار داشت: 9 متهم در این ارتباط ‌تاکنون دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه کیفرخواست این افراد به سرعت صادر ‌و به مراحل پرونده رسیدگی خواهد شد، افزود: اتهام ‌این متهمان ‌محاربه افساد فی‌الارض است.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به ‌اعترافات اولیه تروریست‌ها تصریح کرد: ‌این افراد به صورت شبکه‌ای و باندی ‌دست به این جنایت زدند.

وی با بیان اینکه سه ‌نفر از این تروریست‌ها ‌قصد فرار از کشور را داشتند، ادلامه داد:‌  ‌با سرعت عمل بالای نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این افراد دستگیر شدند.

به گزارش تسنیم، پیش از این روابط عمومی سپاه صاحب‌الزمان(عج)، اعلام کرده بود:  در پی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، عوامل تیم تروریستی حمله به مدافعان امنیت شناسایی و دستگیر شدند. این تیم متشکل از اراذل و اوباش درجه‌یک استان، دارای سابقه قضایی و وابستگی به جریان نفاق که با تهیه سلاح جنگی در شامگاه 25 آبان اقدام به شهادت دو نفر از بسیجیان و یک نفر از نیروهای فراجا نمودند.
کد مطلب : 317125