توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵
مصطفی تاج زاده مهره ای سوخته که به دنبال تنش زایی است
تاجزاده در طول ۲۵ سال اخیر تبدیل به چهره ای نامدار در عرصه سیاست داخلی شده است، البته بیشتر به عنوان تخریب کننده نه یک عنصر سازنده.
مصطفی تاج زاده مهره ای سوخته که به دنبال تنش زایی است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تاجزاده در طول ۲۵ سال اخیر تبدیل به چهره ای نامدار در عرصه سیاست داخلی شده است، البته بیشتر به عنوان تخریب کننده نه یک عنصر سازنده. تخریب کننده از این جهت که تاجزاده احساس می کند رسیدن به هر نوع پیشرفت در داخل ایران لازمه اش انهدام نظام کنونی است.

از ماجرای کوی دانشگاه گرفته تا فتنه سال ۸۸ و حتی تحولات مرتبط با حوزه سیاست خارجی تاجزاده به دنبال نقش تخریب گر است. شاید تاجزاده تصور می‌کند که می‌تواند به قهرمان واقعی اپوزیسیون در ایران تبدیل شود اما واقعیت این است که جز جمع های کلاب هاوسی هیچ حضور عمومی در سیاست ایران ندارد.

در شرایط فعلی نیز اساسا سلطنت طلبان و منافقین نیز هیچ جایی برای امثال تاج زاده باقی نخواهند گذاشت. به این ترتیب روشن است که مصطفی تاج زاده یک بازنده در شرایط است.

همین مسئله در ماه های اخیر نیز به رادیکال شدن وی انجامیده است. تاجزاده عملا به دنبال این بود که جای خود را پس بگیرد آن هم با وارد کردن اتهامات بیشتر به نظام جمهوری اسلامی از موضوع واکسن‌گرفته تا ده ها مورد دیگر.

شاید صبر و تحمل نظام نسبت به تاجزاده در خصوص حل این‌مشکل بود اما واقعیت اینجاست که هیچ تغییری در موضع گیری های وی به وجود نیامد.

واکنش سازمان اطلاعات سپاه پاسدارن نسبت به دستگیری وی را می‌توان‌ دقیقا در همین راستا دانست و آن‌هم عدم عادی سازی توهین به نظام و تلاش برای تخریب افکار عمومی است وگرنه تاج زاده قبل از آن یک مهره سوخته است.

سعید پورملائی هریس
کد مطلب : 313093