توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۸
دولتهای بعداز امام ⁉️
دولت بازندگی به ریاست حسن روحانی از مریدان و نوچه های هاشمی با تفکر کدخدا پرستی و غربگرائی شکل گرفت و در تقسیم مدیریت کشور با اصلاح طلبان و معاندان و نفوذیها بصورت یک شرکت تعاونی عمل نمودند و در یک جمله باید اظهار داشت که به بهانه برجام، کل اقتصاد و هسته ای کشور به نابودی کشانده شد و بعنوان یک دولت بازنده و منفور در تاریخ انقلاب ثبت گردید.
دولتهای بعداز امام ⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دولت سازندگی به ریاست مرحوم هاشمی و با یک تفکر لیبرالی پنهان بمیدان آمد. او توسعه و سازندگی را بدون پیوست عدالت سرلوحه کار خود قرارداده و عقیده داشت اگر در مسیر توسعه عده ای از ضعفا در چرخه اقتصاد آسیب دیده و له شوند اشکالی ندارد. هاشمی مخالف بکارگیری نیروهای جبهه و جنگ در مدیریتهای دولتی بود که حتی وزیر دفاع خود را از یک فرد شخصی بکار گرفته بود. هاشمی به سه دوره اول انقلاب؛ ریاست جمهوری و سال ۸۸ ببعد باید ارزیابی شود.

۲-دولت خوانندگی به ریاست محمد خاتمی با تفکر غربگرائی ماموریت داشت که استحاله فرهنگی را انجام دهد و افرادیکه در این دولت جمع شده بودند همان تندروهای اول انقلاب بودند که بعدها نام اصلاح طلبی را برخود گذاشته و بیشترین جسارتها به امام و انقلاب و ارزشها و حتی ائمه معصومین (ع) توسط همین جماعت صورت پذیرفت لذا رویش قارچ گونه روزنامه های زنجیره ای ضد انقلاب و فتنه ۷۸ توسط همین جماعت و تعدادی از مدیران خاتمی انجام گرفته بود و علیرغم اصرار هاشمی؛ خاتمی نپذیرفت که روحانی معاون اول او بشود.

۳- دولت بالندگی به ریاست احمدی نژاد با تفکر اولیه انقلابی و عدالت و شعارهای امام‌ و انقلاب شکل گرفت که با اقدامات خوبی همچون مسکن مهر؛ یارانه ها، کارت سوخت؛ سهام عدالت، سفرهای استانی و روحیه مردمی باعث خوشحالی و بالندگی مردم قرار گرفت اما شخص احمدی نژاد در دوره دوم بتدریج گرفتار انحراف و خودشیفتگی گردید و بعدا هم به یک اپوزسیون مدعی تبدیل شد.

۴- دولت بازندگی به ریاست حسن روحانی از مریدان و نوچه های هاشمی با تفکر کدخدا پرستی و غربگرائی شکل گرفت و در تقسیم مدیریت کشور با اصلاح طلبان و معاندان و نفوذیها بصورت یک شرکت تعاونی عمل نمودند و در یک جمله باید اظهار داشت که به بهانه برجام، کل اقتصاد و هسته ای کشور به نابودی کشانده شد و بعنوان یک دولت بازنده و منفور در تاریخ انقلاب ثبت گردید.

۵- دولت مردانگی به ریاست آیت الله رئیسی با تفکر ولایت پذیری و مردمی شکل گرفت. ایشان علیرغم اینکه رئیس دستگاه قضا و از جایگاه ویژه ای برخوردار بود و با علم اینکه می دانست صندوق ذخیره ارزی خالی و کشور دچار بحران اقتصادی و سیاسی است آبروگذاشت و مردانگی کرد و برای اصلاح امور اجرائی کشور به این عرصه وارد شد ایشان موفق شد ضمن آغاز اصلاح اقتصادی هزاران کارخانه و مراکز تولیدی تعطیل شده را راه اندازی نماید و در بخش دیپلماسی بین المللی هم موفق شد که کشورهای متخاصم از جمله عربستان را به ایران نزدیک گرداند که در تاریخ انقلاب بی نظیر بوده است. در جراحی اقتصادی هم شروع خوبی داشته که فتنه گران داخلی با همراهی دشمنان خارجی به مانع تراشی از طریق اغتشاش و اختلال اقتصادی می خواهند که جلوی پیشرفت کشور را بگیرند.

🔺به نظر می رسد تا پایان سال جاری تحولات مهمی در سطح منطقه را شاهد باشیم. ان شاءالله

۲۶  اردیبهشت  ۱۴۰۲  فرهادنیا
کد مطلب : 324263