توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳
اعتماد مردم را برگردانید
رهبر معظم انقلاب در اولین دیدار خود با دولت سیزدهم فرمودند که: اعتماد مردم را برگردانید. نگذارید وقتی که متعلق به مردم و اسلام است تضییع بشود. این سخنان بیانگر آنست که از دولت قبلی راضی نبوده و باید جبران شود.
اعتماد مردم را برگردانید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رهبر معظم انقلاب در اولین دیدار خود با دولت سیزدهم فرمودند که: اعتماد مردم را برگردانید. نگذارید وقتی که متعلق به مردم و اسلام است تضییع بشود. این سخنان بیانگر آنست که از دولت قبلی راضی نبوده و باید جبران شود.

متاسفانه طی ۸ سال دولت روحانی بگونه ای اعتماد و باور مردم به نظام و انقلاب و بعضا اسلام آسیب دیده است که باید سالها تلاش و مجاهدت بشود تا بتوان نظر مردم را جلب و برگرداند. جدای از آسیبهای اقتصادی ومعیشتی و داخلی حتی درسیاست خارجی هم ضربات وخسارات جبران ناپذیری بر کشور وارد شده است.

باید هزاران بار تاسف خورد که بر اثر غفلت و انتخاب نادرست اکثریت مردم این مصیبت عظمی گریبانگیر کشور شده است و قطعا افرادی مثل هاشمی، خاتمی اصلاح طلبان و خواصِ بی خاصیتِ ملاحظه کار باید در قیامت برای این تُحفه ای که به مردم تحمیل کرده و فریب داده اند پاسخگو باشند.

خوشبختانه با انتخاب آیت الله رئیسی بارقه امید در مردم زنده و طی یکماه گذشته اقدامات‌ بسیار مهمی بویژه واردات واکسن و واکسینه نمودن مردم؛ بطور چشمگیری از اضطراب روحی و روانی مردم در خصوص ویروس کرونا کاسته شده است. اما بابهره گیری از فرمایشات حضرت آقا به چند نکته اشاره می شود.

۱- فرسایشی شدن انتصاب استانداران و فرمانداران و عدم جایگزینی مدیران انقلابی و جهادی توسط دولت؛ باعث سرخوردگی و نگرانی و ناامیدی مردم بویژه نیروهای انقلاب خواهد شد.

۲- از زمان تحلیف و تنفیذ حکم ریاست جمهوری سیزدهم تا به امروز قیمت کالاها بجز سیمان و فولاد روند افزایشی داشته و متاسفانه همان روحیه رها شدگی و بی نظارتی دولت قبل؛ توسط بازماندگان آنان درحال اجرا می باشد.

۳- دولت مردمی باید در اولین فرصت با جایگزینی مدیران شایسته و همفکر خود تیم جهادی خود را تکمیل نموده و دستهای پنهان که هنوز از دولت قبل باقی مانده اند پاکسازی نماید.

در پایان خاطر نشان می سازد که سفرهای استانی سرزده و بدون هزینه و پیوستن به پیمان بسیار مهم شانگهای و سخنرانی انقلابیِ ویدئوئی رئیس جمهور محترم برای اعضاء سازمان ملل قابل تقدیر و خود بیانگر اقدامات بسیار خوب آقای رئیسی می باشد.

اما مردم ایران طی ۸ ساله گذشته آنقدر آسیب دیده اند که برای رسیدن به آسایش و نشاط و دیدن آینده ای خوب و عزتمندانه لحظه شماری می نمایند البته باید به دولت مهلت داد تا این ویرانه را سامان دهد. ان شاءالله

۷  مهرماه  ۱۴۰۰ فرهادنیا
کد مطلب : 302864