توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰
امام خامنه ای و خانواده ای مظلوم تر از خویش
به جرأت می توان گفت که یکی از بهترین خصلتهای شخصی رهبر عزیز انقلاب، گمنامی خانواده ایشان و تاکیدشان برای دوری آنان از مسائل سیاسی و اقتصادی جامعه می باشد که به شکلی صحیح این تدبیر رعایت شده است.
امام خامنه ای و خانواده ای مظلوم تر از خویش
Share/Save/Bookmark
سرویس سیاسی عصر امروز:

قبل ازشروع موضوع از بعضی قیاسها عذر خواهی می کنم 🌸

◀️ به جرأت می توان گفت که یکی از بهترین خصلتهای شخصی رهبر عزیز انقلاب، گمنامی خانواده ایشان و تاکیدشان برای دوری آنان از مسائل سیاسی و اقتصادی جامعه می باشد که به شکلی صحیح این تدبیر رعایت شده است.

◀️ اما علیرغم این موضوع هنوز هستند کسانی که در اوج بی تقوایی و بی انصافی، مدعی نفوذ خانواده رهبری و برنامه ریزی آنان برای کسب قدرت بعد از ایشان بوده و حتی کوچکترین مسائل مملکتی چون آزادی همسر خویش را از خانواده ایشان خواسته و در پی انتقام از آنان هستند.

❌ اما به راستی چند نفر از ما مردم می دانیم که خانواده رهبری چند نفر و چند پسر و دختر هستند و چه می کنند و...؟

❌ چند نفر به اسم و قیافه فرزندان و یا همسر مکرمه ایشان را می شناسیم؟

❌ چند نفر در این فضای مجازی که هر چه بخواهی یافت می شود، عکس همسر و دختر و نوادگان و عروس و داماد های رهبری را دیده است؟

❌ چند نفر اگر در خیابان آنها را ببینیم می شناسیم و اگر عکس های پسرانشان باشد می توانیم بگوییم، کدامیک هستند؟

❌ آیا تاکنون چون در موارد انگشت شمار آنهم در پایین مجلس تصویری از فرزندان ایشان دیده ایم؟

❌ اگر آنها ملک و شرکت و کاری داشتند که ناشی از نفوذ پدر باشد، مگر نباید چون دیگر آقازاده ها ده ها عکس و فیلم منتشر می شد؟

◀️ حال وجدانمان را قاضی و مقداری مقایسه کنیم.( عرض پوزش مجدد به خاطر قیاس)

❌ همان محمدرضا پهلوی و یا شاهزاده انگلیسی که عده ای حسرت آنان را می خوردند، فرزندان خود را چطور با رسانه های مانند بی بی سی به مردم معرفی می کنند؟

❌ چطور خود محمدرضا جشن سراسری تولدش می گرفت و آنرا در تقویم ثبت ملی می کرد و اینجا سید علی از برگزاری یک مراسم ساده عمومی جلوگیری کرده و آنان را توبیخ!!

❌ اگر قرارست فلان فرزند رهبری جانشین پدر شود و چون انگلیس حکومتش موروثی شود، مگر نباید سالها پیش زمینه چینی شود و جانشین با پدر در مراسمات رسمی حاضر شده و تصویرش چون ربع پهلوی بر دیوارها نصب؟

❌ آیا نباید چون رضاخان اصل ۱۳۷ قانون اساسی را تغییر دهد تا بشود عروس مصری برای پسرت محمدرضا بگیری؟

❌ آیا نباید چون محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۴۶ برای اینکه همسرت نائب السلطنه شود، قانون اساسی تغییر دهی؟

⭕ و چه عجیب آنانکه به اسم خانواده رهبری به ایشان حمله می کنند، در یک دوگانه عجیب، زن و فرزند خویش را همه جا با خود می برند، به آنان قدرت و مسئولیت سیاسی و اقتصادی می دهند و حتی از زن بودنشان برای منافع سیاسی و جمع آوری رای سوءاستفاده می کنند. و حتی اعتبار خود را به پدر تاجدار گره زده و خود را وارث تاج و تخت از دست رفته پدر می دانند.

⭕ و یا رسانه هایی که این اتهامات را تکرار می کنند، مانند بی بی سی حتی برای زردی نواده ملکه خویش با افتخار خبر پخش می کنند و جشن و شادیهای تولد آنان را به گوش جهانیان می رسانند و یا چون ایران اینترنشنال دست در جیب تنها حکومتی دارد که حتی کشور بنام خاندان آنهاست، آنگاه به دروغ ولایت فقیه و رهبری را سلطنتی دانسته و مزورانه خبر دروغ از خانواده رهبری می دهند.

⭕ و یا آن فردی که با یه خبر دروغ از فلان فرزند رهبری بر آشفته شده و معترض موروثی بودن قدرت، اما در صفحه مجازی خویش عکس محمدرضا پهلوی که خود قدرت ارث برده گذاشته و یا فلان تصویر فرح دیبا را منتشر می کند!!

✅ حال نه سند و مدرکی می خواهد و نه تحقیقی خاص، همینکه مقداری وجدانت را بکار بیندازی و مقایسه ای اندک با ایران پهلوی، انگلیس و همین عربستان همسایه، به راحتی به مظلومیتی پی خواهی برد که اینبار برای خانواده رهبری بیش از خود ایشان است، مظلومیتی که رسانه ها با فریب افکار عمومی بر آن می دمند و عده ای ساده لوحانه باور می کنند..

خدا عاقبت ما را ختم بخیر کند.

۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱
کد مطلب : 313222