توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۴
آقای‌ رئیسی دارد دیر می شود؟
مطالبه مردمی اینست که یک خانه تکانی اساسی مدیریتی در کل کشور انجام و در اسرع وقت نیروهای شایسته جایگزین گردند تا مردم شعار تحول آقای رئیس جمهور را بخوبی حس و لمس نمایند.
آقای‌ رئیسی دارد دیر می شود؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز شما نمی توانید بامدیران حزبی که ۸ سال باتفکر و برنامه روحانی کار کرده و به آن عادت نموده اند، شعارها و برنامه های خودتان را عملی سازید.

افزایش بی رویه قیمتهای کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی طی ۵۰ روز گذشته در دولت سیزدهم توسط برنامه ها و بقایای دولت روحانی در حال انجام است که افکار عمومی این نابسامانیها را بحساب دولت سیزدهم می گذارد.

خاطرمان هست که حسن روحانی در آغاز بکار دولت اول خودگفته بود: من داس ندارم که از همین روز اول افراد را حذف نمایم. من از شایسته های دولت قبل استفاده خواهم کرد در حالیکه دروغ گفته بود و در ظرف ۱۰تا ۱۵ روز تمام مدیران انقلابی و حزب اللهی را از صحنه مدیریتی دولت برکنار؛ تعدیل؛ بازنشسته اجباری، و اخراج نموده و افراد حزبی و لیبرالی و اصلاح طلبان بی تخصصِ غربگرا را جایگزین کرده بود و آنقدر کینه داشتند که در بعضی ادارات حتی آبدارچیها را نیز تغییر داده بودند.

حدود پنجاه روز از استقرار دولت سیزدهم می گذرد اما انتصاب استانداران و مدیران عالی دولتی بصورت فرسایشی و خیلی کُند انجام می شود که می تواند اثرات نا مطلوبی را به همراه داشته باشد.

اگر چه برکسی پوشیده نیست که آقای رئیسی گزینش و انتصاب مدیران عالی را بر مبنای عقل و حکمت و انصاف و شایسته سالاری انجام می دهند اما اگر  طولانی گردد؛ نیروهای انقلاب و مردم وفادار را سرخورده و ناامید خواهد کرد.

مطالبه مردمی اینست که یک خانه تکانی اساسی مدیریتی در کل کشور انجام و در اسرع وقت نیروهای شایسته جایگزین گردند تا مردم شعار تحول آقای رئیس جمهور را بخوبی حس و لمس نمایند. بنابراین می توان گفت که: جناب آقای دکتر رئیسی دارد دیر می شود حرکت ،را سریعتر کنید مردم منتظرند.

۱۹ مهر ماه  ۱۴۰۰  فرهادنیا
کد مطلب : 303324