توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳
نامردها به چی معتقدید⁉️
در هیچ دینی چنین گرگهای وحشی؛ خشن؛ خائن؛ قاتل؛ وطن فروش؛ بیرحم و ناجوانمرد مثل شماها دیده نمی شود. از کجا آمده اید حرامیان داعشی و از نسل اسرائیل، سگها از شماها با وفاترند.
نامردها به چی معتقدید⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اغتشاشگران نامرد؛ اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید؛ به چه مرام و مسلک و قانونی معتقد و پایبند هستید؟       
              
❌ در هیچ دینی چنین گرگهای وحشی؛ خشن؛ خائن؛ قاتل؛ وطن فروش؛ بیرحم و ناجوانمرد مثل شماها دیده نمی شود. از کجا آمده اید حرامیان داعشی و از نسل اسرائیل، سگها از شماها با وفاترند.

📛 یا اشبه الرجال !!!! ای شبیه مردان!

فقط شبیه انسان هستید، حداقل بخاطر شباهتتان به انسان مرام داشته باشید. شما از قبیله گرگهای عاشورا در کربلا هستید. آتش می زنید؛ تخریب می کنید؛ چادر از سر ناموس مردم می کشید. ناجوانمردانه حمله می کنید و می کشید. حتی به زن باردار و کودک سه ساله هم رحم نمی کنید در فضای مجازی خود را بی ناموس معرفی می کنید و به عفت و پاکدامنی هم اعتقادی ندارید.
 
🔺 یک شعار و مطالبه اقتصادی نداشتید فقط توهین کرده و فحش داده اید و قران و مسجد را آتش زده اید.    

🔺مردمی که هنوز زخم دفاع مقدس و ترورهای منافقین و مدافعین حرم بر وجود شان سنگینی می کند شما زخم‌ دیگری بردل آنها نهاده اید.

🔺امروز ملت ایران گرفتار فشار اقتصادی و مشکلات معیشتی هستند و برای گذران زندگی؛ اجاره منزل؛ هزینه های دارو و درمان و تحصیل و بعضا؛ جهیزیه و ازدواج فرزندان خود در مضیقه هستند و بخش دیگری از مردم با دریافت مبلغ حداقلی از کمیته امداد و یارانه‌ و... صبح را به شب می رسانند. در بین این مردم و در سراسر کشور افراد سالمند و پیر هستند که بعضا مریض و نیاز به آسایش و درمان دارند. زنان باردار و کودکان معصوم درحال تشویش و اضطراب بسر می برند کسب و کار مردم را از رونق انداختید. عده کمی از مستاجرین در پناه صاحبخانه های متدین و با انصاف هستند اما اغلب مردم گرفتار صاحبخانه های بیرحم و بعضا شبیه فکر شما داعشیها اما ازنوع مدرن هستند.

🔺نظم و قانون و همه چیز کشور را بهم ریختید و طبق دستور جنایتکاران جهانی اغتشاش و شورش می کنید‌ مواد مخدر می کشید و نعشه که شدید بجان مردم می افتید و بعد هم به غلط کردن افتاده و داخل گونی به التماس می افتید.

🔺دولتمردانی که شبانه روز در حال تلاش برای حل مشکل مردم هستند می خواهید زمینگیر و در ترافیک اغتشاشات گرفتار کنید. آبروی جمهوری اسلامی را در صحنه بین الملل خدشه دار کرده اید  و چه بسا سرمایه گذاران خارجی از همکاری با ایران دچار تردید و توقف شوند.

🔺و حرف آخر اینکه 👇

اگر دین نداشته و به انقلاب هم پایبند نبوده و اعتقادی ندارید حداقل ملی باشید و برای هموطنان خود مشکل جدیدی ایجاد نکنید. قطعا بدانید حوصله نظام و نیروهای انقلاب بویژه بچه های جنگ و مدافعین حرم و امنیت اندازه دارد و اگر دست از این حرکات داعشی برندارید سونامی حزب الله دودمان شما مزدوران و خودفروختگان داخلی و بی هویت را برباد خواهد داد همانگونه که آمریکا و غرب را با همه امکاناتش زمین گیر و به ذلت کشانده است. از ما گفتن بود خود دانید.

۲۵  آبان ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 316799