۱
توصيه به ديگران
۱
پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۵
ترانه علیدوستی را اعدام کنید
حمایت مزدورانی مثل ترانه علیدوستی از جنایتکاران وحشی مثل سه نفری که در اصفهان جنایت کرده‌اند با برنامه و طراحی هماهنگ شده با دشمنان ملت ایران برای حرکت‌های آینده است. والا هیچ عقل سلیمی از چنین حیواناتی حمایت نمی‌کند. برنامه آینده آنها دخالت سازمان‌های بین‌اللملی همسو با جنایتکاران در امور داخلی ملت ایران است.
ترانه علیدوستی را اعدام کنید
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حمید رسایی در صفحه فضای مجازی اش نوشت: حمایت مزدورانی مثل ترانه علیدوستی از جنایتکاران وحشی مثل سه نفری که در اصفهان جنایت کرده‌اند با برنامه و طراحی هماهنگ شده با دشمنان ملت ایران برای حرکت‌های آینده است. والا هیچ عقل سلیمی از چنین حیواناتی حمایت نمی‌کند. برنامه آینده آنها دخالت سازمان‌های بین‌اللملی همسو با جنایتکاران در امور داخلی ملت ایران است.

این بخش کوچک و منتشر نشده از شرارت و جنایات صالح میرهاشمی و دوستانش از جلادان اصلی #خانه_اصفهان و قاتل یک مامور پلیس و دو نیروی مردمی است که محکوم به اعدام شده‌اند.

#مجازات_در_ملأ_عام کمترین عقوبت برای جنایتکاران محسوب می‌شود. همچنین باید #اعدام_حامیان_جنایات که با برنامه درخواست مداخله بیگانگان در امور کشور دارند را از قوه قضاییه  مطالبه کنیم.

عذرخواهی بابت انتشار سانسور شده تصاویر، توهین، اعمال وقیحانه و الفاظ رکیک و بی شرمانه#ترانه_علیدوستی_را_اعدام_کنید
کد مطلب : 324359
Russian Federation
۱۴۰۲-۰۲-۲۸ ۱۵:۰۱:۳۸
حقیقتی غیر قابل انکار/ ترانه علیدوستی و بسیاری دیگر از سلبریتی های هنری و ورزشی و سیاسی خائن، شریک خونهای ریخته شده این ملت از مخالف و موافق در سال پیش هستند