توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۰ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۰
سخنان مزخرف یک اصلاح طلب
شما بنا به کدام قرینه و یا احتجاج محکمی به چنین نتیجه ای رسیده اید که افراد مذکور، پولهایشان را از بانکها بیرون می کشند و راه بسیار آسان ترِ عمل به قانون و رعایت حجاب را بر نمی گزینند؟
سخنان مزخرف یک اصلاح طلب
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ جناب صدر، ما هم به این لایحه انتقاد های بسیاری داریم که نوع و جنس آن البته با آنچه شما می گویید کاملا تفاوت دارد.⁉️اما اینکه شما بنا به کدام قرینه و یا احتجاج محکمی به چنین نتیجه ای رسیده اید که افراد مذکور، پولهایشان را از بانکها بیرون می کشند و راه بسیار آسان ترِ عمل به قانون و رعایت حجاب را بر نمی گزینند؟

⁉️دوم اینکه غیر از راهکارِ رها کردن وظیفه ی حکومت اسلامی در محافظت از قانون حجاب و گذاشتن مردم به حال خود که البته بیشتر با تفکر جنابعالی که زمانی مشاور سید محمد خاتمی بوده اید متناسب است، چه تدبیری نظام بیندیشد راضی هستید و آن را دشمنی با جمهوری اسلامی نمی دانید؟

🔴 فقط در پی این انتقاد، هر راهکاری به نظرتان می رسد و پیشنهاد می کنید، یادتان باشد طبق نظر صریح امام خامنه ای و قانون شرع و نظام، مسئولین باید برای جلوگیری از این حرام شرعی و سیاسی، ملزومات اجرای قانون در جامعه را فراهم نموده و از فراگیری این مظهریت استحاله فرهنگی ممانعت به عمل آورند.

⁉️ پس بسم الله
بگویید برای حصول این نتیجه، راه حل شما چیست؟

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 334461