توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۲
انتخابات و مشارکت حداکثری
شاید سئوال این باشد چرا معظم له در این مقطع و برای اولین بار خیلی زودتر از موقع مقرر موضوع انتخابات را مطرح کردند.
انتخابات و مشارکت حداکثری
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ موضوع انتخابات در مقطع فعلی آنقدر مهم است که رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران نظام تاکید ویژه فرمودند.

🔺شاید سئوال این باشد چرا معظم له در این مقطع و برای اولین بار خیلی زودتر از موقع مقرر موضوع انتخابات را مطرح کردند.

🔺به نظر می رسد باتوجه به اغتشاشات سال گذشته و ادامه آن با کشف حجاب و تحولات متعددی که در کشور بوجود آمده است ایندفعه موضوع انتخابات باید خیلی مهمتر از گذشته باشد.‌ البته ناگفته نماند که علیرغم این التهابات و اضطرابات مردمی و مشکلات اقتصادی که در کشور بوجود آمد چند اتفاق نادر و بسیار مهم‌ سیاسی بمنزله حمایت از نظام اسلامی در کشور نمایان گردید مثل حضور بیسابقه مردم در ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن ۱۴۰۱و حضور در روز قدس و نماز عید فطر امسال که طی۴۴ سال گذشته بی نظیر بوده و نشان داد که مردم پای نظام و ولایت ایستاده اند.

🔺شواهد امر اینگونه نشان می دهد که دشمن موضوع کشف حجاب و التهابات اقتصادی را در ادامه اغتشاشات ۱۴۰۱ دامن می زند که به انتخابات ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ مجلس دوازدهم منتهی گردد تا حضور مردم در این نمایش و رفراندوم ملی ضعیف و کمرنگ شود.

🔺پررویی و دریدگی و هنجار شکنی کشف حجاب؛ کشتن طلبه های مظلوم و بسیجی های عزیز و حتی افراد عادی و به شهادت رساندن افسران نیروی انتظامی؛ همگی در یک راستا قرار داشته و برای تسلیم نمودن نظام و بهم ریختن وضع اقتصادی در مقابل خواسته های نامشروع و شرارت آمیز فریب خوردگان و معاندین داخلی می باشد.

🔺زن و مرد ایرانی با هر تیپ و ذائقه سیاسی و فرهنگی و دینی باید مواظب باشند که دشمن کاملا در کمین نشسته و برای متلاشی کردن روح و روان مردم هزینه می نماید و قصد بهم ریختن کشور را دارد. لذا مردم باید از الان نسبت به کاندیداهای آینده مجلس بررسی و مطالعه کرده و مشت محکم خود را در پای صندوقهای رای به دهان دشمنان خارجی و مزدوران داخلی بزنند و اگر در این امر مهم سیاسی و ملی کوتاهی کنند دیگر نمی توانند برای اصلاح امور و گشایش اقتصادی توقعی داشته باشند و خودشان مقصر هستند.

۱۳ اردیبهشت  ۱۴۰۲  فرهادنیا
کد مطلب : 323727
به کدامیک از نامزدها رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
علیرضا زاکانی
مصطفی پورمحمدی
قاضی زاده هاشمی
مسعود پزشکیان