توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷
گودالِ قتلگاه / به بهانه اربعین
جاده نجف به کربلا و حرم امام حسین (ع) به گودال قتلگاه ختم می شود و فاجعه گودال قتلگاه حاصل غفلت و لجاجت و دنیا زدگی و اشرافی گری خواص اغوا شده و اغوا کننده و کینه حرامخواران و دشمنان اهل بیت(ع) بوده است.
گودالِ قتلگاه / به بهانه اربعین
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جاده نجف به کربلا و حرم امام حسین (ع) به گودال قتلگاه ختم می شود.

فاجعه گودال قتلگاه حاصل غفلت و لجاجت و دنیا زدگی و اشرافی گری خواص  اغوا شده و اغوا کننده و کینه حرامخواران و دشمنان اهل بیت(ع) بوده است.

در کنار گودال قتلگاه در عصر عاشورا حیوانهای جَلّال یعنی حرامخورهای نجس با شقاوت و سنگدلی تمام نگاه می کردند و مست غرور و نکبت خود بودند و دیدند شمر روی سینه اش نشسته بود و استخوانهایش هم شکسته و زینت دوشِ نبی روی زمین بی کَس و تنها بخون غلطیده بود.
      
◾️ و خیلی عجیب است هر که هر چه داشت مثل نیزه؛ شمشیر؛ تیر؛ سنگ؛ می زد و هلهله می کرد که صدای حسین(ع) شنیده نشود  و۳۰ هزار نفر شبیه مرد بودند اما یک مرد میان آنها مشاهده نشد.

▪️از سوئی افراد اغوا شده و بعبارتی پیر مردها و افراد ناتوان و کسانیکه سلاح و توان رزم نداشتند همه در عصر عاشورا به صف شده بودند و هر کدام به داخل گودال قتلگاه می رفتند و با زدن یک لگد و یا چوب و عصائی به پیکر نازنین سیدالشهداء (ع) عقده خود را خالی می کردند.

◾️ وای بحال خواص اغوا شده و اغوا کننده که جماعتی بی شعور و بی بصیرت را به کربلا کشاندند تامحبوب خدا را قطعه قطعه کنند.

وامصیبتا از ان لحظه ای که شمر با یک تکبر و یک هیمنه جنگی و خنجر بدست وارد گودال قتلگاه شد و دید که عزیز فاطمه(س) در خون خود می غلطد و آنگاه بر روی سینه مجروح حسین (ع) نشست و لحظاتی نگذشته بود که خون فواره زد و دیدند که او با سربریده حسین(ع) از گودال قتلگاه خارج شد.

حالا زینب(س) و اهل بیت(ع) چه دیدند و چه کشیدند خدا می داند.
وامصیبتاً ؛ واحسیناً ؛ وا ابتا ؛ وا محمداً.

 شهریور ۱۴۰۱ فرهاد نیا
کد مطلب : 314863